پس از Gomorrah: ناپل املاک و مسکن امید برای پاک کردن آن مافیا گذشته

صادر شده در: اصلاح:

نمادی از قدرت وابسته به شهر ناپل ایتالیا به “Vele” ساختمان در Scampia محله هستند به تخریب. یک راه برای جنوب شهر به قرار دادن آن مافیا گذشته در پشت آن به عنوان فرانس 24 گزارش تیم.

تبلیغات

ساخته شده بین سال 1963 و 1980 به جای نزدیک به 40 ، 000 نفر از فقیرترین محلات ناپل بادبان شکل بلوک های برج شناخته شده به عنوان “Vele” (“بادبان” در ایتالیایی) به مدت طولانی همواره تاثیر Camorra های وابسته به شهر ناپل ایتالیا. آنها حتی به تنظیمات برای فیلم تحسین شده و مجموعه تلویزیونی “عموره”.

برای خود معمار فرانتس دی سالوو این Vele شد و قرار است برای از نو خلق کردن فضای مرکز شهر ناپل با آن کوچه و آن محله. به عبارت دیگر یک جای خوب برای زندگی. اما این مدینه فاضله بود. برخی از پول برای ساخت و ساز شد, اختلاس, در حالی که ساختمان های ناتمام ماند و سپس کاهش یافت و به خرابی و رها شده بودند توسط ساکنان خود را.

پس از زلزله در این منطقه در سال 1980 صدها نفر از خانواده های بی خانمان تصمیم به اسکات آپارتمان خالی. Camorra همچنین نفوذ در منطقه و موج وب سایت خود را. در این فضا از چند سال هروئین, کوکائین و کرک تاخت و تاز خیابان. توسط 2000s Scampia حال تبدیل شدن به بزرگترین سوپر مارکت مواد مخدر در اروپا.

دولت ایتالیا و شهر ناپل مقامات در زمان واکنش نشان می دهند اما در سال 2009 در مقیاس بزرگ ضد مافیا طرح در زمان Camorra قبیله. در وسط منطقه Scampia ایستگاه پلیس در حال حاضر طول می کشد غرور و افتخار از محل مانند نگاه کردن پست. “در ده سال ما قطع فروش مواد مخدر توسط 90 درصد” می گوید: سرپرست پلیس لورنزو حرکت.

در میان این جنگ مواد مخدر برخی از 200 خانواده هنوز چمباتمه در Vele. آنها بدون پرداخت اجاره هیچ خدمات شهری و به طور غیر قانونی وصل به شهر برق و آب شبکه برای زنده ماندن. “ما مانند ارواح” آه یکی از ساکنان.

View of Scampia's "Vele"
نظر Scampia را “Vele” © فرانسه 24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>