پس از ماه ها انکار روسیه اذعان می کند این ویروس گرفتن نگه دارید

مقامات در مسکو گفت: coronavirus موارد به سرعت در حال افزایش در اینجا و در حال حاضر تحت فشار قرار دادند و شهر را در سیستم مراقبت های بهداشتی به آن محدود است.

هشدار داد که شیوع این بیماری در پایتخت روسیه شد تا از رسیدن به اوج خود آناستازیا Rakova معاون شهردار مسئول بهداشت گفت که تعداد زیادی از مردم در همراهی با بیماری های مرتبط با این ویروس در مسکو تا به حال بیش از دو برابر در طول هفته گذشته به 6500. نزدیک به نیمی از کسانی که آلوده هستند با سن کمتر از 45.

شهردار این شهرستان سرگئی سوبیانین صدا بیشتر زنگ و گفت که ویروس “در حال شتاب گرفتن است” و این که “وضعیت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشکل ساز است.”

سراسیمگی از اخبار بد در روز جمعه در مورد شیوع بیماری نشان داد که روسیه نسبتا امان تا به حال از نابسامانی های این ویروس شروع شده است و به همان دلخراش مسیر گرفته شده هفته پیش توسط ضربه کشورهایی مانند ایتالیا و در حال حاضر ایالات متحده است. این نقش برآب امید در کرملین که تصمیم خود را در اواخر ماه ژانویه به روسیه به مرز طولانی با کشور چین منبع اصلی این ویروس و سپس محدود کردن سفر از اروپا تا به حال موجود شیوع بیماری.

رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین که معمولا طول می کشد سرب با هیاهو در زمان بحران بیشتر ماند در پس زمینه. او عقب نشینی به کشور محل اقامت در خارج از مسکو ترک آقای سوبیانین شهردار و روسیه نخست وزیر میخائیل Mishustin به گرما را برای یک بحران بهداشتی که در حال حاضر به نظر می رسد مجموعه ای برای رسیدن به مراتب بدتر است.

خانم Rakova مسکو رسمی هشدار داد که سرمایه خدمات آمبولانس و بیمارستان ها شدند و در حال حاضر کشیده به حد. ویروس ها نیز شروع به انتقام ویران کردن در روسیه وسیع مناطق داخلی کشور که در آن متزلزل نظام سلامت به نظر می رسد به کمک به گسترش پاتوژن.

بیمارستان ها در حداقل دو منطقه در حال حاضر تحت الشعاع بیماران آلوده. در سیکتیوکار پایتخت کومی نفت منطقه شمال شرق مسکو اصلی بیمارستان دارای بیش از 200 نفر آلوده در حالی که نمرات از پرسنل پزشکی و بیش از یک هزار بیمار در یک بیمارستان در Ufa, 700 مایلی شرق مسکو دستور داده شده است به ترک محل پس از 170 نفر وجود تست مثبت است.


© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر