پس از دیوان عالی کشور حکم در cryptocurrency کارشناسان برای تنظیم

به عنوان رمزنگاری مبادلات در کشور دنده تا برای راهاندازی تجارت پس از هفته گذشته دیوان عالی کشور حکم بسیاری از کارشناسان صنعت خواستار مقررات برای بررسی سوء استفاده را همه معاملات در ضبط.

عدم وجود مقررات و کمبود امکانات به سرمایه گذاری از طریق عادی کانال منجر به dubba تجارت (تجارت غیر قانونی) شکوفایی.

برخی از شهرهای بزرگ از جمله احمدآباد و سورت را دیده اند یک افزایش شدید در dabba تجارت. ممنوعیت این اطمینان را به استفاده بیشتر از کانال های غیر قانونی.

در دو سال گذشته بانک مرکزی هند (RBI) ممنوع, بانک از تجارت در cryptocurrencies غیر قانونی کانال باید پرسید.

قبل از مارس 2018 چندین مبادلات خرید و فروش در cryptocurrencies از جمله bitcoin فعال بودند. آنها ارائه شد نرم افزار تلفن همراه مبتنی بر سرمایه گذاری و تجارت بعد از اجرای KYC. همچنین انتقال صندوق ارائه شد از طریق کانال های بانکی.

اما به زودی پس از خرید-فروش cryptos از طریق پول نقد, نقل و انتقالات از طریق یک به یک تماس بین سرمایه گذاران برجسته.

اغلب مبادلات ارائه peer-to-peer ارتباط بین خریداران و فروشندگان است. این مبادلات تنها انتقال بیت کوین بدون آزار در مورد آنچه که در حالت پرداخت. این ثبات نسبی بازار بورس هیچ مکانیزمی برای بررسی اینکه آیا معاملات حساب نشده و یا به حساب پول است.

Naveen Surya رئیس بازنشسته, پرداخت, شورای هند و رئیس فعلی Fintech شورای همگرایی تحت اینترنت و موبایل, انجمن هند, که همچنین نشان دهنده منافع cryptocurrencies صنعت گفت:

“ما نیاز به قوانین و مقررات برای رمزنگاری صنعت در هند. ما شده اند به بحث در مورد آنچه خود اقدامات قانونی در این صنعت می تواند پیاده سازی بدون انتظار برای مقررات دولت. این مقررات باید شامل است که هیچ اهرم و یا اعتباری مبتنی بر سرمایه گذاری مجاز خواهد بود. مسائل مانند سختگیرانه تر KYC برای سرمایه گذاران مسئولیت برای مبادلات و یا ارائه دهندگان خدمات حاشیه ها و هزینه ها نیاز به خطاب.”

پیشرو crypto صنعت رسمی گفت: “این اتحادیه با وزیر صنعت مطلع نمایندگان پس از دادگاه عالی داوری است که آن را به بحث و گفتگو با آنها را پس از مطالعه SC سفارش.” تا زمان دولت رویکرد شناخته شده است, Surya توصیه می شود سرمایه گذاران به اعمال احتیاط در برخورد با cryptocurrencies.

تا کنون از نظر دولت به ممنوعیت cryptocurrencies در کشور است. این لایحه پیشنهاد ممنوعیت cryptocurrencies معرفی شد و در ماه فوریه 2019 در مجلس در طول مودی دولت اول روی لئامت دادن.

Sidharth Sogani بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی (CEO) از CREBACO جهانی شرکت پیشرو در تحقیق و هوش شرکت است که با تمرکز بر blockchain و رمزنگاری, پروژه گفت: “دیوان عالی کشور حکم هفته گذشته اجازه cryptos لزوما آنها را قانونی. این crypto صنعت کاملا جدید مالی اکوسیستم. موجود در چارچوب های حقوقی نمی توانند بدون هر گونه به روز رسانی. دولت را مجبور به نگه داشتن به روز رسانی قوانین و مقررات برای cryptos.”

Sogani در حال حاضر مقررات پیشنهاد برای پرکردن ارزهای در هند به دولت است.

او گفت: وجود دارد به طور جداگانه تنظیم کننده در هند برای cryptos. وجود دارد می تواند یک بخش جدید می گویند دیجیتال دارایی سازمان تنظیم مقررات برای تنظیم پرکردن و دیگر دارایی های دیجیتال در هند. مناطق دیگر که نیاز به تنظیم مقررات وضوح مسائل مربوط به مالیات, تکنولوژی, استفاده, جمع آوری اعانه, هنجارها, برای راه اندازی بورس و….

همه این ها لازم است چرا که در دو سال گذشته, رمزنگاری, تجارت و سرمایه گذاری منتقل شده از کانال های بانکی به صورت آفلاین. بیت کوین قیمت باید نقل مکان کرد و از نزدیک $20,000 دو سال پیش تا 3000 $در سال 2019. آنها دوباره با صعود دلار به 10.000 دلار است اما در حال حاضر کاهش یافته است در زیر $8,000 هر سکه.

بسیاری از dubba اپراتورها با استفاده از CME بیت کوین آتی به عنوان پایه برای تعیین روپیه قیمت.

بورس یا خارج از کشور منتقل یا در حال ارائه peer-to-peer تجارت. سرمایه گذاران ساخته شده اند پرداخت نقدی از طریق انتقال بانکی و حتی برنامه های پرداخت.

همه چیز در مورد CRYPTOS

مقررات تعیین خواهد شد:

· چرا cryptos و bitcoins باید مشمول مالیات به عنوان یک کالا و یا به عنوان پرداخت

· چه باید GST برای سرویس دهنده

· حداقل انطباق خصوصی برای جمع آوری کمک های مردمی از طریق این مسیر

· وضوح در فن آوری مورد استفاده و هنجارها برای راه اندازی بورس

· اگر cryptos منتقل خارج از هند چه باید تحت درمان FEMA

· چگونه بازار هند در مقایسه با تنظیم بازار مانند سنگاپور آمریکا و آلمان و سوئیس و ژاپن

هند crypto اقتصاد:

• بیش از 6 میلیون: تعداد crypto کاربران در هند

• بیش از 45 میلیون: کاربران جهانی از بیت کوین بر اساس آدرس کیف پول

• بیش از 7 میلیارد دلار: کل حجم معامله عبور در هند در 2017-2018

• 12.9 میلیارد: هند, اندازه بازار بالقوه

• 20,000: فرصت های شغلی

• 1,750-2,000: شروع یو پی اس انتظار در حصار برای ورود به بازار

منبع: CREBACO

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>