پس از سستی مشاوره آمریکایی ها در حال حاضر خواست به استفاده از ماسک صورت به سرعت coronavirus گسترش

صادر شده در: بروز رسانی:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه نگاه مجموعه ای به پیوستن به مقامات محلی در مشاوره آمریکایی به پوشیدن ماسک زمانی که در خارج از طی هنوز-انفجار coronavirus همه گیر به عنوان ما یک روز تلفات افزایش بیش از 1000 و جهانی مورد تعداد عبور از 1 میلیون مارک.

تبلیغات

پس از یک سری از مشاوره متضاد در استفاده از ماسک صورت به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده است برای توصیه به استفاده از پارچه ماسک یا پوشش صورت در زمانی که خارج از منزل.

در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه پنج شنبه, دبورا Birx یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) را در روزهای آینده اضافه کردن یک توصیه در ماسک به دستورالعمل اقدامات حفاظتی.

اما Birx گفت: آمریکایی ها تقریبا در همه آنها گفته شده است به ماندن در خانه به جز ضروری گردش و نباید توسعه “از امنیت کاذب” است که آنها به طور کامل محافظت از بیماری تنفسی توسط پوشش چهره خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن, پاسخ به پرسش های خبرنگاران در این جلسه گفت: تنها “اگر مردم می خواهند به پوشیدن آنها می تواند.”

حرکت در آمد که در ایالات متحده در روز پنج شنبه ثبت 1,169 Covid-19 مرگ و میر در یک روز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب در بالاترین یک روزه مرگ و میر ثبت شده در هر کشور پس از جهانی همه گیر آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته.

جهانی coronavirus موارد پیشی 1 میلیون در روز شنبه با بیش از 52,000 مرگ و میر با توجه به رویترز شمارش بر اساس کشور به کشور داده است.

NY, LA شهرداران اوایل ماسک طرفداران

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت CDC و مقامات بهداشت عمومی باید همه منحرف در موضوع ماسک صورت پس از همه گیر آغاز شد در ابتدا گفتن افراد سالم از جمله اقدامات بودند غیر ضروری و یا حتی ضد تولیدی.

شهرداران شهر نیویورک و لس آنجلس هم خواست ساکنان برای پوشش چهره خود را. شهردار نیویورک, بیل د Blasio اشاره کرد مطالعات نشان می دهد این ویروس میتواند توسط افراد آلوده که در حال نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

“آنچه که بدان معنی است که هنگامی که شما قرار داده است که در صورت پوشش شما در حال حفاظت از هر کس دیگری” د Blasio گفت.

دموکراتیک شهردار پیشنهاد نیویورکی استفاده از روسری یا دیگر خانه ساخته ماسک به دلیل پزشکی-درجه دنده محافظ در تامین کوتاه مدت.

اورژانس انبارهای تجهیزات پزشکی نگهداری شده توسط دولت ایالات متحده نزدیک به اجرا از محافظ لباس برای پزشکان و پرستاران.

ما نیروی دریایی کاپیتان که مطرح alarm رها از پست

نیروی دریایی ایالات متحده رها فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت پس از او نوشت داغدار نامه جذاب برای کمک به کنترل شیوع کروناویروس پردازنده مقامات آمریکایی به رویترز گفت در روز پنج شنبه.

در مورد کاپیتان در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او موافق نیست با این پیشنهاد که آن را به نظر می رسد فرمانده بود که حذف شد تلاش برای نجات جان ملوانان.

“من با آن موافق نیست در همه. نه در همه. حتی یک کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

با حدود 90 درصد از آمریکایی ها تحت بی سابقه سفارشات به باقی می ماند در دولت آمریکا گزارش داد که یک رکورد 6.6 میلیون کارگر ثبت شده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته دو برابر قبلی تمام زمان بالا تنظیم یک هفته قبل است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>