مراقبت از سالمندان اپراتورها در آماده باش بیش از coronavirus


مراقبت از سالمندان اپراتورها در آماده باش هستند به عنوان مقامات بهداشتی آماده شدن برای ترس از همه گیر با سالمندان ساکن در نظر گرفته شده بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار اگر آنها گرفتن مرگبار coronavirus.

استاد Raina مک اینتایر رئیس برنامه امنیت زیستی در دانشگاه UNSW را کربی موسسه گفت: coronavirus می تواند آلوده بین 25 تا 70 درصد از جمعیت استرالیا و هشدار داد تاثیر در استرالیا می تواند بدتر از در چین به دلیل پیری جمعیت است.

Aged care centres are on high alert over the coronavirus.

سالخورده, مراکز مراقبت در آماده باش هستند بیش از coronavirus.اعتبار:شاتر

در چین حدود 9 درصد از جمعیت بیش از 65 سال در مقایسه با 16 درصد در استرالیا.

“آن است که رفتن به آشکار با تاثیر بیشتری” پروفسور مک اینتایر گفت. “ما در حال حاضر می دانیم که این عفونت بسیار شدید در سن بالا است که این گروه سنی که عمدتا در نهایت در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت های ویژه.”

تبلیغات

فدرال وزارت بهداشت در تماس است سن ارائه دهندگان مراقبت های ترغیب آنها به استفاده از فعال “مهار فرآیندهای” برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus شناخته شده به عنوان Covid-19. مسئولان پیشنهاد اقدامات مانند شستن دست و سرفه آداب و آماده می شود برای شناسایی و جداسازی موارد به “اطمینان حاصل شود که ساکنان دیگر امن هستند”.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: تهدید به سالمندان شد دولت فدرال “تمرکز اولیه” در همکاری با کشورها و مناطق به آماده شدن برای یک بالقوه انسان به انسان شیوع کروناویروس در استرالیا.

“ما می دانیم که با فصل آنفولانزا در استرالیا است که نه منحصر به فرد است اما به شدت به حال آن مهم ترین اثرات بر ما مسن جمعیت” او به خبرنگاران گفت: در کانبرا است.

سالخورده و خدمات اجتماعی استرالیا اجرایی پاتریشیا اسپارو به نمایندگی از بخش غیر انتفاعی گفت: او معرفی کرده بود “برخی از بهترین کنترل بیماری اقدامات خارج وجود دارد چرا که ما در حال برخورد با یک گروه آسیب پذیر هر روز”.

“این مهم است برای خانواده و دوستان واقعا مراقب باشید در هنگام بازدید از مراقبت از سالمندان و به دور ماندن اگر ناخوش” Ms گنجشک گفت.

“ما شده است ارائه مشاوره و حمایت از اعضای خود از جمله ویژه جلسه اطلاعات ارائه شده توسط بخش. همه باید مراقب باشید و به دنبال توصیه های پزشکی اگر مطمئن نیستید.”

عمده مراقبت از سالمندان ارائه دهنده سرویس چینی جامعه غربالگری همه بازدید کنندگان و کارکنان در آن امکانات مسکونی در سیدنی چک کردن درجه حرارت و انکار ورود به هر کسی تلقی در خطر حامل ویروس.

خواهران از بانوی ما از چین قرار می گیرد اگر یکی از امکانات آن به سه هفته قفل کردن بعد از سال نو چینی و همچنان در “هشدار” سخنگوی ناتاشا Collis.

“اگر هر گونه مسائل وجود دارد ما ارسال آنها برای آسیب شناسی و پزشکی, ترخیص کالا از گمرک برای بازگشت,” او گفت:.

“یکی از ساکنان منطقه مجبور به آنفولانزا مانند علائم و شده بود در جشن سال نو چینی در Strathfield و Burwood. او توسعه علائم و ما منتقل شده و او را به انزوا و تست شده است.”

ساکن بود و از آنجا پاک شده است از حمل coronovirus Ms Collis گفت.

Ms Collis گفت: یکی از چالش بود نگه داشتن دنده محافظ مانند ماسک های در سهام با کلیدی دیگر موارد مانند پاکدامنی پد در حال اجرا پایین با توجه به چالش های تولید در کارخانه های چینی, او گفت:.

پیشرو سن Services Australia اجرایی شان رونی گفت: مراقبت از سالمندان خوابگاه و ارائه دهندگان مراقبت “در آماده باش هستند در سراسر کشور”.

“سلامت و تندرستی از هر دو مسن استرالیایی در مراقبت و کارکنان که پس از آنها میباشد با دقیق پروتکل کنترل عفونت در محل” آقای رونی گفت.

“سن مراقبت از اپراتورها در حال به روز رسانی در هوشیاری و پایبندی دقیق به عفونت مهار روش که بخشی از جدید مراقبت از سالمندان استاندارد.”

مراقبت های مسکونی خانه در حال به روز رسانی کنترل عفونت پس از 2017 فصل آنفولانزا او گفت که “یک تمرکز خاص بر نیروی انسانی و ارائه پروتکل برای جلوگیری از گسترش ویروس ها و حفظ یک کافی نیروی کار”.

“آن حیاتی است که اعضای خانواده و بازدید کنندگان آگاهی از این خطر بالقوه آوردن coronavirus به مراقبت از سالمندان خانه به دلیل آسیب پذیری از استرالیا,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>