AGR حق: پس از SC را انکار می کند تسکین است این پایان راه برای Vodafone ایده ؟

وجود تنگی در مقر Vodafone ایده در بمبئی در روز جمعه با مدیران ارشد گفت: این شرکت خواهد بود قادر به گرفتن اضافی 54,000 تومان کرور روپیه رسید و این امر در حال حاضر در نهایت در دادگاه ورشکستگی.

“این امر می تواند دشوار برای این شرکت به زنده ماندن پس از این حکم گفت:” یک Vodafone اجرایی است.

وودافون ایده خالص ارزش (و یا حقوق صاحبان سهام) به 73 درصد در سال در سال به حدود 17,600 تومان کرور روپیه در پایان دسامبر 2019 سه ماهه پس از این شرکت ضرر و زیانی در حدود 6,400 تومان کرور روپیه در طول سه ماهه. در مجموع این شرکت دهکدهای از دست داد نزدیک به 45 ، 000 تومان کرور روپیه در آخرین چهار چهارم فرسایش خالص خود را به ارزش به پایین ترین سطح خود در سه سال است.

تحلیلگران گفت: یک چنین سطح پایین ارزش خالص همراه با ادامه ضرر و زیان در عملیات رد امکان شرکت تازه وام از وام دهندگان به صندوق آن را تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق.

“بر اساس آنچه که بانک ها به تازه وام به شرکت ، این شرکت در حال اجرا است از دارایی های به عقب تازه وام گرفتن” یک تحلیلگر گفت.

پس از آن در سه ماهه سوم, نتایج Vodafone ایده و بدهی های بلند مدت به حقوق صاحبان سهام نسبت به ضرب گلوله به 5.7 x ساخت آن یکی بیشتر مدیون شرکت ها در کشور است.

در مقايسه با آن اهرم نسبت 1.3 x در پایان مارس 2019 سه ماهه. نسبت بدتر به 6.6 x در پایان دسامبر 2019 اگر زمان سررسید آن در دراز مدت بدهی شد به حساب گرفته شود.

این شرکت برای بازپرداخت بدهی بلند مدت به ارزش تومان 14 ، 800 زمین کرور پایان FY20 با توجه به پر کردن آن برای Q3FY20.

جای تعجب نیست که بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند این شرکت به فایل برای ورشکستگی پس از آن خالص ارزش منفی تبدیل می شود در چند بعد چهارم.

وودافون ایده ضعیف عملکرد مالی نیز منجر به کاهش شدید در ارزش بازار آن در یک سال گذشته ساخت آن را دشوار برای این شرکت به منظور بالا بردن تازه سهام در راه Bharti Airtel را چند هفته پیش.

در آن زمان قیمت سهم وودافون ایده بازار capitalisation حدود 10 ، 000 تومان کرور روپیه است که یک بخشی از آن قریب الوقوع بدهی و کمترین پس از آن مثال در سال 2007 به عنوان ایده های تلفن همراه.

این شرکت تا به حال یک بازار capitalisation حدود 22,000 تومان کرور روپیه در زمان خود مثال در ماه مارس آن سال. به گفته تحلیلگران این شرکت نیاز به یک بزرگ سهام تزریق از خود مروج — Aditya Birla گروه وودافون و plc — به ماندن حلال و پرداخت آن AGR حق.

مروج تصمیم گرفته اند برای قرار دادن پول بیشتر به این شرکت پس از هر دو دست قابل ملاحظه میزان سرمایه گذاری در این شرکت 25.000 تومان کرور روپیه مسئله حقوق سال گذشته است.

وودافون plc صاحب 44.39 درصد در وودافون ایده در حالی که Aditya Birla گروه 27.18 درصد است.

به عنوان Aditya Birla گروه داده نشده است هر شرکت در تضمین وام تومان ارزش 1.15 تریلیون وجود خواهد داشت نه هر گونه تاثیر منفی بر شرکت های گروه و ضرر و زیان خود را محدود به سهام در این شرکت گفت: یک تحلیلگر.

VIL ساخته شده بود ارائه Rs 44,150 کرور (Rs 27,610 کرور برای مجوز هزینه ها و Rs 16,540 کرور نسبت به طیف استفاده از اتهامات عنوان شده علیه) تا سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر سال 2019 برای مناقشه بدهی نسبت به AGR. موجود نقدینگی (حدود Rs 15,390 کرور از 30 سپتامبر 2019) کافی خواهد بود اگر وجود پرداخت هزینه مجوز بدهی تومان 27,610 کرور.

نیک خوانده مدیر اجرایی وودافون plc هشدار داد در ماه نوامبر سال گذشته Vodafone ایده مواجه قریب الوقوع سقوط پس از دادگاه عالی داوری در اکتبر 24 که پرسید: این شرکت به پرداخت غرامت در عرض سه ماه. مهلت تمام شده در ژانویه این سال است.

این برد امکان Vodafone خروج هند اگر Vodafone ایده است مجبور به تعلیق عملیات به دلیل مشکل مالی. در گذشته Vodafone plc اتحاد خارج شد حدود هشت بازار. اما کسانی که خارج شده اند تا حد زیادی با توجه به دلایل تجاری و شرکت ساخته شده پول در بسیاری از این خروجی.

برای مثال Vodafone plc خارج شد آن ما سرمایه گذاری مشترک ورایزون بی سیم برای در نظر گرفتن حدود 130 میلیارد دلار در حالی که آن را به فروش سهام خود در مصر سرمایه گذاری مشترک برای نزدیک به 2.4 میلیارد دلار بود.

AGR dues: After SC denies relief, is it the end of road for Vodafone Idea?

AGR dues: After SC denies relief, is it the end of road for Vodafone Idea?

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>