AGR حق عضویت: دیوان عالی کشور ضربه شلاق در نقطه telcos; گوید باید پرداخت غرامت

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه یک بار دیگر پایین آمد و به شدت در بخش ارتباطات از راه دور (نقطه) که تا به حال ثبت یک درخواست به دنبال تسکین برای telcos در پرداخت حق عضویت مربوط به تنظیم درآمد ناخالص (AGR). دادگاه گلوله را در نقطه پیشنهادی که شرکت های مخابراتی ممکن است اجازه داده شود 20 سال مبهوت پرداخت و معافیت از مجازات و علاقه در رابطه با AGR حق.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra, S A Nazeer و M R شاه خودداری کرد و به این مرکز درخواست برای اجازه دادن به شرکت های مخابراتی به پرداخت AGR غرامت در 20 سال گفت: برنامه برداشته خواهد شد تا پس از دو هفته. دادگاه نیز انتقادی از شرکت ها برای, تلاش برای فرار از پرداخت در حالی که کشیدن تا رسانه ها برای گزارش حقایق به آنها بودند. دادگاه خواسته است telcos به پرداخت کامل حق عضویت به عنوان ارزیابی توسط نقطه و موافقت کرده است که نگاهی به شیوه ای پرداخت. دادگاه احضار نقطه مقامات مسئول اجازه می دهد telcos خود ارزیابی از حق. آن گفت: نه نقطه و نه telcos خواهد بود در امان ماند.

این دستور مخابرات به بخش بلافاصله پس از حرکت از این امکان خود ارزیابی از غرامت در حالی بیان کرد که این شرکت نمی تواند “فریب” دادگاه. در صورت نیاز, مدیریت مدیران از شرکت های مخابراتی خواهد بود احضار و حتی ممکن است به زندان فرستاده می شود آن مشاهده شده است.

با توجه به نقطه برآورد مخابرات صنعت مکلف به پرداخت Rs 1.47 تریلیون در AGR-مرتبط غرامت زیر SC سفارش در 24 اکتبر 2019. شرکت های مخابراتی با این حال ارزیابی خود را AGR حق عضویت در کسری از آنچه که دولت تا به حال محاسبه و پرداخت به دولت درآمده است. SC در حال حاضر سوال بسیار اساس خود ارزیابی از AGR غرامت توسط telcos. “چه کسی مجاز خود ارزیابی بدون اجازه از دادگاه” Mishra پرسید.

Mishra گفت: بیشتر ایرادات اجازه داده می شود در مقابل پرداخت غرامت و که در نقطه تقاضا شده بود توسط دادگاه تایید.

نقطه در آن زمان و دوباره گفت که شرکت مخابرات — اپراتور Bharti Airtel, Vodafone ایده و Tata Teleservices — مدیون تومان 1.02 تریلیون. Rs 1.47-تریلیون AGR لایحه است که در مجموع از 16 شرکت های مخابراتی که بسیاری از آنها از کسب و کار رفته.

SC همچنین گفت که منظور آن بود به وضوح هیزم غرامت. راس دادگاه افزود که این درخواست از همخوانی خود ارزیابی غرامت در هشت تا ده ماه نمی توان اجازه داد. غرامت باید پرداخت شود و مطابق با آن حکم داده شده در اکتبر 24, 2019 با توجه به دادگاه.

شلاق در مدیریت مدیران شرکت های مخابراتی دادگاه گفت که آنها خواهد بود شخصا مسئول و برگزار خواهد شد برای تحقیر از دادگاه برای هر گمراه کننده گزارش های رسانه ها در AGR موضوع.

Mishra گفت که روزنامه ها در تلاش بودند برای نفوذ در دادگاه ها و شرکت ها در تلاش بودند تا از نفوذ انگلستان از طریق رسانه ها. دادگاه بالا و حتی تهدید به recuse خود را از AGR صورتی که اگر این مرکز ماده به آرامی گفت “مثابه” به دنبال بررسی SC قضاوت.

به چهار نقطه تا به حال ارائه دادخواستی به دادگاه عالی به دنبال امتیازات قابل توجهی برای telcos تغییر خطوط اختلاف بیش از آنچه به منزله AGR و مرتبط با تعهدات اپراتورهای.

نقطه تا به حال به دنبال یک زن از 20 سال مبهوت پرداخت اپراتورها حق عضویت مربوط به AGR همراه با چشم پوشی از منافع و مجازات است.

در اکتبر 2019 حکم SC بود را تایید کرد موقعیت دولت را از جمله درآمد حاصل از غیر هسته کسب و کار در محاسبه سالانه AGR از شرکت های مخابراتی, یک سهم است که پرداخت می شود به عنوان مجوز و طیف هزینه به خزانه.

از برآورد غرامت است که شامل بهره و مجازات برای پرداخت اواخر شعر و وودافون ایده برای اختصاص حدود 60 درصد از کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>