AGR: Vodafone ایده پیشنهاد به دولت پرداخت غرامت در چند روز

بدهی زده اپراتور مخابراتی Vodafone ایده در روز شنبه گفت: این ارزیابی مقدار است که می تواند نسبت به پرداخت AGR غرامت حتی آن را به عنوان پرچم نگرانی از ادامه کسب و کار خود را.

این شرکت گفته است که در این فرآیند به پرداخت تنظیم درآمد ناخالص غرامت طبق دیوان عالی کشور به منظور.

اما تداوم کسب و کار در هند بستگی دارد مطلوب سفارش خود را اصلاح درخواست ثبت شده و قبل از دادگاه راس آن اضافه شده است.

“این شرکت در حال حاضر ارزیابی میزان که از آن خواهد شد قادر به پرداخت به نقطه نسبت به غرامت محاسبه شده بر اساس AGR (تنظیم درآمد ناخالص) به عنوان تفسیر محترم’ble دیوان عالی کشور در آن دستور مورخ 24 اکتبر 2019. شرکت پیشنهاد پرداخت مبلغ پس از ارزیابی در چند روز آینده” وودافون ایده گفت: در BSE پر کردن.

وودافون ایده با مسئولیت محدود (VIL) که مسئولیت تخمین زده می شود حدود Rs 53,038 کرور از جمله تومان 24,729 کرور از طیف غرامت و Rs 28,309 کرور در هزینه مجوز در حال حاضر هشدار داد از خاموش کردن اگر هیچ تسکین داده شده است.

“به عنوان افشا در صورتهای مالی شرکت برای سه ماهه پایان 31 دسامبر 2019, توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن است که در اصل وابسته به یک نتیجه مثبت از این نرم افزار برای اصلاح تکمیلی سفارش” شرکت گفت: در پرونده.

تاریخ بعد از شنیدن برنامه ریزی شده است برای 17 مارس سال 2020 است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>