آگره تاج محل می رود به سرعت تمیز کردن جلوتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

تابلوهای تبلیغاتی از ‘Panchhi Petha‘ در رقابت به شدت با صدها متفرقه هوردنجس استقبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آگرا و تاج محل. اما معروف ترین نام تجاری از sweetmeat ساخته شده از خاکستر تنبل نمی خواهد به نمایش گذاشتن محصولات خود را به رئیس جمهور ایالات متحده یک نا امید شعبه مالک در Tajganj گفت: کسب و کار استاندارد است. تمام مغازه ها در داخل تاج پیچیده بسته باقی خواهد ماند زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از این بنای تاریخی از عشق با همسرش, Melania در روز دوشنبه.

با وجود این آمار در کسب و کار و آگرا را در روحیه خوبی. از D دوایت آیزنهاور به بیل کلینتون بسیاری از روسای جمهور آمریکا را ساخته اند مطمئن شوید که آنها در حال عکس برداری در برابر پس زمینه از تاج. و در حال حاضر این بنای تاریخی آماده است برای تحت تاثیر قرار دادن تهمت است که برای خانواده قاب. خوب تقریبا آماده است.

پیام های درخشان سراسر آگرا گرفتن روح از آمادگی. ‘خوش آمدید به سرزمین Ram و کریشنا’, ‘سلام از مردم اوتار پرادش’, ‘خوش آمدید به سرزمین بسیار زیاد فرصت های سرمایه گذاری” و بسیاری دیگر. این موضوع دیگری است که تهمت ارسال شده است گیج کننده سیگنال در تجارت و کسب و کار معاملات با هند در طول چند روز گذشته. ترک هیچ چیز به شانس به عنوان یک میزبان خوب را انجام BJP حکومت اوتار پرادش در آن بیت به زیباسازی این منطقه در سراسر جهان نمادین ترین اثر تاریخی دوره مغول است.

Taj Mahal

پس از یک نمایش در احمدآباد روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در رسیدن به تاج محل همان شب | عکس: Sanjay K Sharma

روز شنبه این خبرنگار در بر داشت هر کس از باغبان به فراماسون کار در سرعت فوق العاده خطرناک. اگر باغبان بودند در زمین طراحی چمن در الگوی ستاره (یکی از ویژگی های معماری مغول), فراماسون بودند رفع شکسته کاشی و نشت چشمه. پس از آن وجود دارد دیگران تمیز کردن پان (برگ فوفل) لکه ها.

پس از رییس جمهور آمریکا و همسرش زمین در آگرا فرودگاه, کاروان خواهد ادامه مستقیما به تاج ورود به دروازه از کجا برقی-اجرای گلف خواهد اسکورت آنها را به سنگ مرمر, تعجب, مقامات گفت.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: عدم قطعیت در ادامه به loom بیش از احمدآباد سفرنامه

دختر و پسر در قانون بخشی از این هیئت به هند است.

نزدیک به 20 برقی گلف چرخ دستی های گرفته شده توسط پلیس و CISF به ذخیره آنها را برای VVIP استفاده در روز دوشنبه. سبد خرید درایور بودند حتی خواسته برای یک محاکمه اجرا قبل از آنها بودند انتخاب و به صورت نهایی مته. اما با دو ده چرخ دستی های از دست رفته گردشگر در tizzy به عنوان آنها مجبور شدند به شمع تا در هر یک از دیگر در هر سبد یا e-اتوبوس موجود دو روز پیش از معروف مراجعه کنید. ورود وسایل نقلیه در مجاورت تاج محل محدود شده است با توجه به یک دیوان داوری. که باعث شده بود دولت برای اجرای برقی چرخ و اتوبوس برای رفت و آمد گردشگران از منطقه پارکینگ به بنای تاریخی و بازگشت.

سفیدتر تاج اما….

Modi trump

پیام های درخشان سراسر آگرا تسخیر روح از آمادگی

فعالیت در سطح دیگری در داخل تاج محل به عنوان مقامات باستان شناسی نظرسنجی از هند (ASI) در حال تلاش برای نگه داشتن سرعت با تغییر برنامه از رئیس جمهور ایالات متحده. “پیش از این او بود که از Oberoi Amarvilas هتل. در حال حاضر ما در حال گفت او خواهد آمد به طور مستقیم از فرودگاه” یک ASI رسمی اشاره کرد در حالی که هنوز مطمئن شوید که اگر این تصمیم نهایی است. اگر چه مغازه ها بسته باقی می ماند گردشگران قادر خواهد بود به بازدید از تاج تا 2 ساعت پس از آن محل را تخلیه شود ،

این مقام رد این گزارش که تاج خواهد بود بسته تمام روز.

Cagey در مورد افشای جزئیات بیش از حد بسیاری مقامات باقی مانده tightlipped در مورد ترتیبات خاص. “اگر او نمی آمد ؟ اگر امنیت می گوید او نمی خواهد” یک کارگر گفت: اما او به سرعت اضافه شده است که بسیاری از کار در انتظار در بنای تاریخی منعقد شد به دلیل تهمت را ببینید.

همچنین بخوانید: ‘پرونده مودی’ تیم امید ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد را بهبود بخشد ما-هند روابط

تاج محل از نگاه سفیدتر و چشمه پاک و Yamuna مجاور پر از آب است. اما جوانه زدن به کوچه نزدیک نشان می دهد که یک منطقه از مگس. بوی تخلیه باز شما را به یک محل که در آن زباله های جمع آوری شده از Yamuna ریخته شد. که هزینه زیباسازی بخشی از رودخانه قابل مشاهده از تاج محل, محلی اشاره کرد.

فولر Yamuna و چگونه

تا دولت منتشر شد 500 cusecs آب از بالا Ganga کانال در Uttarakhand برای دوباره پر کردن تهی سطح آب در Yamuna اجرا می شود که در کنار تاج. Dussehra Ghat که مشرف به بقعه است به آرامی دیدن آب افزایش یابد. Hathi Ghat, انتهای دیگر در نزدیکی آگرا فورت بیبهره است و حتی یک جریان Yamuna. “من فکر نمی کنم وجود دارد بنابراین مقدار آب است که از آن خواهد آمد تا در اینجا. بلکه کار ساخت و ساز را متوقف کرده است اینجا و من نمی خواهد پرداخت برای یک هفته” گفت: روزانه دستمزد کارگری که مشغول کار بر روی یک پل در حال ساخت در نزدیکی Hathi Ghat. در پیش بینی از آب جوشان از طریق منطقه همه کار متوقف شده است.

“چگونه خواهد شد تاریخ و زمان آخرین دقیقه تمیز کردن کمک به رودخانه ؟ این باید انجام شود به صورت دوره ای نه فقط برای نشان دادن خاموش. یک رودخانه در حال مرگ است و آنها در حال انجام به طور موقت کشیدن” گفت: آلودگی بخش رسمی.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را سوت-جلوگیری از بازدید بیش از یکی را می دانم که اگر با سرعت تمیز کردن ادامه خواهد داد برای واقعی قبل. همانطور که در حال حاضر که با فشار دادن یک موضوع برای دولت به عنوان آگرا چرخ دنده تا برای دریافت یک نیروی هوایی با آن معروف کارکنان.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>