پیش از IPO SBI کارت می بیند fintechs, عصر ایران به عنوان توانمند رقابت

SBI کارت و خدمات پرداخت شده است اظهار داشت: در عصر جدید fintech-led حالت پرداخت از جمله واحد پرداخت رابط (فردا) به عنوان رقبای توانمند در پر کردن دفترچه و برای آینده آن ارائه عمومی اولیه (IPO).

قبل از رفتن برای یک IPO آن اجباری است برای یک شرکت به فهرست کردن عوامل خطر به طوری که قادر به تصمیم گیری آگاهانه.

در آن دفترچه SBI کارت گفت: رقابت اولیه برای شرکت در ادامه به دیگر صادر کنندگان کارت اعتباری و دبیت کارت صادر کنندگان به یک حد خاص.

اما بازیکنان جدید با محصولات نوآورانه پدید آمده اند. شرکت کارت اعتباری مسابقات از کسب و کار است که کار خود را در کیف پول همراه یا تمدید اعتبار به مشتریان خود و دیگر fintech ارائه دهندگان خدمات.

“تلفن همراه e-کیف پول و tokenisation سیستم عامل, از جمله به طور فزاینده ای شایع عصر ایران, ممکن است در حال حاضر توانمند رقابت به عنوان آنها قادر به جذب زیادی پرداخت حجم کم و یا بدون پرداخت هزینه پردازش به تجار” SBI کارت گفت: در دفترچه.

SBI کارت های انتظار رقابت به شدت در آینده است. برای مثال بسیاری از کارت های اعتباری صادر کنندگان برقرار کرده اند پاداش برنامه های است که می تواند در تعادل و یا بهتر در چشم مشتریان.

“به عنوان رقابتی تشدید فشارهای ما ممکن است نیاز به صرف منابع اضافی برای ارائه جذاب تر ارزش گزاره به ما cardholders که می تواند تاثیر منفی ما حاشیه سود. علاوه بر این اگر چه ما همچنان به از سود نسبتا بالا نرخ بهره در ما هدف کلی کارت اعتباری نمونه کارها افزایش رقابت ممکن است اعمال رو به پایین فشار در نرخ بهره ما قادر به شارژ مشتریان که در نهایت تضعیف ما حاشیه” این شرکت اعلام کرد.

SBI کارت’ کیفیت دارایی های باقی مانده تا حد زیادی سالم است. از دسامبر 31 ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) به عنوان درصدی از تولید ناخالص پیشرفت بود 2.47 درصد و خالص NPA به عنوان درصد خالص پیشرفت بود 0.83 درصد است.

این است که اندکی بدتر از 31 مارس 2019, هنگامی که سطح ناخالص NPA نسبت 2.44 درصد و خالص NPA نسبت در 0.83 درصد است. در ماه مارس سال 2018 ناخالص و خالص NPa نسبت بودند در 2.83 درصد و 0.94 درصد بود.

در میان چیزهای دیگر, سطح NPAs برای کارت شرکت متاثر از “سطح عمومی رشد اقتصادی در هند, میزان وام های غیر نمایشی نوشته شده است-و ما اعتبار تصویب و نظارت بر سیاست.”

دیگر عوامل عبارتند از: افزایش بیکاری طولانی مدت رکود در شرایط کاهش در پس انداز خانوار و سطح درآمد تیز و پایدار در افزایش نرخ بهره و…. آن را گفت.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>