ایدز/چرخه لغو شد با توجه به Coronavirus نگرانی

این سال را به ایدز/چرخه لغو شده است.

سالانه دوچرخه سواری از سان فرانسیسکو به لس آنجلس در نظر گرفته شده است بزرگترین واحد HIV/AIDS رویداد جمع آوری کمک مالی در جهان و مزایای لس آنجلس همجنسگرایان مرکز و سان فرانسیسکو AIDS Foundation (SFAF). سال گذشته سوار مطرح شده بیش از 16 میلیون دلار.

گذشته شرکت کنندگان شامل Rep. Adam Schiff, المپیک گاس Kenworthy, “rupaul’s Drag Race” ستاره کورتنی عمل و فرانکی گراند و همچنین بی شماری هالیوود مدیران و رهبران صنعت.

“پس از coronavirus اضطراری آغاز لس آنجلس همجنسگرایان مرکز و سان فرانسیسکو ایدز بنیاد شده اند نظارت و هدایت مقامات بهداشت عمومی به منظور تعیین چه خواهد بود, بهترین عمل برای حفظ سواران Roadies و جامعه به عنوان امن و سالم که ممکن است” ایدز/چرخه همجنسگرایان مرکز و SFAF گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “با توجه به های اخیر هدایت که محدودیت تجمعات عمومی برای یک نامشخص مقدار از زمان ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای انصراف از ایدز/چرخه 2020 رویداد.

“ما همراه با ایدز/چرخه کارکنان دل شکسته که مورد علاقه ما هفته از سال را نمی خواهد اتفاق می افتد اما ما همچنان با تمرکز بر تعهد ما به ما ماموریت جمع آوری کمک های حیاتی برای مشتریان از لس آنجلس همجنسگرایان مرکز و سان فرانسیسکو ایدز بنیاد” این بیانیه ادامه داد. “در واقع دولت از نظام سلامت است و انگیزه ما را دو را در هدف ما برای حفظ و جمع آوری به عنوان پول زیادی که ممکن است برای خدمت به مشتریان توسط این مرکز و SFAF چون ما می دانیم که این وجوه مهم در حفاظت از جامعه ما از coronavirus و حفظ HIV و ایدز مراقبت های بهداشتی است که بسیاری بستگی دارد.”

در این سال 545-مایل سوار راه اندازی شد برای 31 مه – ژوئن 6. بیش از 12 دوچرخه سواران شد و انتظار می رود برای سوار شدن همراه است. بیش از 600 داوطلب شد تا برای شرکت.

اولین و شناخته شده به عنوان کالیفرنیا ایدز سوار شدن بیش از 200 میلیون دلار مطرح شده پس از آن برای اولین بار در سال 1993 آغاز شد.

شما می توانید اطلاعات در مورد انواع سردبیر ارشد mangan تصمیم به بیرون آمدن علنا به عنوان HIV مثبت پس از شرکت در سوار شدن در اینجا.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>