Air France-KLM گزارش مسافری به کاهش, هشدار نسبت به کاهش تولید در میان همه گیر

صادر شده در: بروز رسانی:

Air France-KLM یکی از بسیاری از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان شده است که در برخورد با تاثیر از coronavirus گزارش افت شدید روز پنج شنبه در تعداد مسافر در ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن یک روز بعد از تولید کننده هواپیما ایرباس اعلام کرد قصد دارد برای کاهش تولید.

تبلیغات

Air France-KLM انجام شده در مجموع حدود 3.6 میلیون مسافر در ماه مارس پایین 56.6 درصد از سال قبل است. آن بار عاملی که اقدامات تا چه حد است که یک شرکت هواپیمایی هواپیماهای کامل نیز کاهش یافت و با 20.5 امتیاز از یک سال پیش.

شرکت هواپیمایی اضافه شده این انتظار را به حالت تعلیق بیش از 90 درصد از ظرفیت برنامه ریزی شده در طول ماه های آوریل و مه به عنوان یک نتیجه از سفر از محدودیت های اعمال شده در سراسر جهان در تلاش برای خنثی کردن گسترش coronavirus.

“فراتر از مارس سال 2020 این گروه در حال حاضر قادر به ارائه بینش با توجه به سطح بالایی از عدم قطعیت در طول مدت بحران” Air France-KLM در بیانیه ای گفت.

شرکت هواپیمایی اضافه شد به طور مداوم نظارت بر وضعیت و بر این اساس ارزیابی اگر شبکه های اضافی تنظیمات مورد نیاز خواهد بود.

دولت فرانسه متعهد به حمایت Air France-KLM.

در اوایل این هفته, فرانسوی, junior وزیر حمل و نقل Jean-Baptiste Djebbari گفت: یک شکل از €6 میلیارد دلار ($6.5 میلیارد دلار) وام به کمک Air France-KLM بود “غیر واقعی”.

منابع به رویترز گفت که Air France-KLM در مذاکرات با بانک ها برای دریافت تا به رقم 6 میلیارد دلار وام تضمین شده توسط فرانسه و هلند در دولت به عنوان آن را در پرانتز به صورت پایدار coronavirus shutdown.

فرانسوی و هلندی متحده آن را 14 درصد سهام هر یک در Air France-KLM.

ایرباس برای کاهش تولید jetliner

در بخش حمل و نقل هوایی تولید کننده اروپایی ایرباس اعلام کرد قصد دارد روز چهارشنبه به قطع jetliner تولید در سراسر هیئت مدیره پس از coronavirus اپیدمی باعث حمل و نقل هوایی را بدترین بحران صنعتی و به شدت کاهش می یابد تحویل به گرسنگی خطوط هوایی.

در آن بزرگترین-تا کنون تولید تنظیم ایرباس گفت: آن را کاهش خروجی از بهترین آن فروش A320, باریک, بدن, خانواده, یک سوم تا 40 هواپیما در ماه است.

همچنین کاهش تولید بزرگتر گسترده بدن جت با A350 سقوط حدود 40 درصد به شش هواپیما یک ماه و A330 خانواده را بیش از 40 درصد به دو هواپیما در ماه بر اساس اخیرا منتشر شده ایرباس و ارقام تولید.

اعلام موازی رکود در سرمایه گذاری های جدید و رئیس اجرایی گیوم Faury گفت: کاهش منعکس “واقعیت های جدید” از شرکت های هواپیمایی که انجمن صنعت هشدار داد این هفته با از دست دادن 25 میلیون شغل وابسته به حمل و نقل هوایی.

“ما هیچ کوتاه مدت لغو در مقابل ما اما ما یک مقدار زیادی از درخواست برای تعویق و deferrals … برای سال 2020 و گاهی 2021,” Faury به خبرنگاران گفت:. “به همین دلیل ما در حال کاهش تولید ما نرخ.”

این حرکت که ایرباس گفت: به نمایندگی از یک دمای خروجی کاهش یک سوم آمد و به عنوان داده ها نشان داد که مارس تحویل به حال نصف به 36 جت.

رویترز هفته گذشته گزارش که بوئینگ اروپایی رقیب بود با توجه به تیز کاهش در تمام مدل ها در صورت غوطه وری و تقاضا پول, مشکلات در هواپیمایی مشتریان و مشکلات لجستیکی در تحویل هواپیما.

ایرباس دارای تجربه خاص اختلال پس از فرانسه و اسپانیا و دو از میزبان خود سازمان ملل در کنار بریتانیا و آلمان – قرار دادن جمعیت خود در مستند در ماه گذشته. پس از آن تحویل داده شده فقط شش هواپیما. در مجموع در سه ماهه اول تحویل کاهش یافت و از 25 درصد به 122.

ایرباس تولید می شود بیشتر از 60 جت است که آن را قادر به ارائه دلیل بحران که مجبور است بسیاری از شرکت های هواپیمایی به دنبال تعویق و مانع دیگران از ارسال تیم است.

در برخی از موارد منابع می گویند ایرباس استخدام خصوصی جت به پرواز در مشتری خلبانان به پرواز تجاری کاهش یافته است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>