هوایی هند اکسپرس اعلام کرد کاهش دستمزد برای کارکنان پس از کاهش درآمد 88%

هوایی هند اکسپرس قطع حقوق همه کارکنان پس از درآمد آن کاهش یافته و 88 درصد در ماه ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر حمل و نقل هوایی. کم هزینه حامل برش خلبان کمک هزینه تا 40 درصد است.

این طرح شبیه به آنچه اجرا شده توسط دولت خود را متعلق به شرکت هوایی هند است.

در یک اتاق دایره ای به تاریخ آگوست 5, T. Vijayakrishnan رئیس HR گفت که این شرکت همراه با دیگر شرکت های حمل و نقل هوایی شده است منفی نهفته Covid-19 بیماری همه گیر.

“در نتیجه خطوط هوایی درآمد تا ماه جولای کاهش یافته است تا آنجا که 88 درصد” دایره ای گفت.

به منظور دیدار با تعهدات پرداخت به بانک های هواپیما lessors و کلیدی دیگر فروشندگان این شرکت هواپیمایی شده است مجبور به افزایش سرمایه در گردش آن استقراض. از آن شده است در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کاهش هزینه ها و اتهامات ثابت در ناچیز درآمد از طریق مذاکره دوباره قرارداد با تمام کلید فروشندگان.

همچنین بخوانید: Covid-19: دولت بعید است به دیدار با Rs 2.1 تریلیون دلار سرمایه گذاری هدف برای FY21

“همانطور که همه شما ممکن است آگاه باشند هوایی هند ما شرکت مادر نیز اجرا عقلانی طرح به منظور کاهش سرمایه خروج از لحاظ پرداخت غرامت به کارکنان” دایره ای گفت.

آن را دریافت جهات از حمل و نقل هوایی داخلی وزارت و شرکت مادر به پیاده سازی یک شبیه عقلانی ورزش در هوایی هند اکسپرس به عنوان آن وضعیت متفاوت است در این نقطه از زمان.

“بنابراین لازم است برای همه ما در هوایی هند اکسپرس به شرایط متناسب قربانی در ما ماهانه remunerations تا سوء اثر از Covid همه گیر در عملیات ما/درآمد قابل ملاحظه ای می پوشد” Vijayakrishnan گفت.

این کمک هزینه از خلبانان شده است کاهش 40 درصد است. این شامل پرواز کمک هزینه ویژه پرداخت و توقف کمک هزینه.

برای زمین, کارکنان, وجود خواهد داشت هیچ کاهش emoluments تا 25.000 تومان 5 درصد کاهش تا درجه ای از افسران ارشد و کاهش 7.5 درصد از تولید ناخالص emoluments برای کارکنان بالای این سطح از رفتن به مدیر عامل.

این عقلانی طرح موثر خواهد بود از 1 آوریل ادامه خواهد داد تا بیشتر بررسی توسط هیئت مدیره.

برای فرماندهان که سقوط در قراردادهای خاص از 15 روز و 15 روز خاموش ناخالص خود را پاداش خواهد شد کاهش می یابد 50 درصد است.

برای کارآموز کاپیتان پاداش خواهد بود کاهش 40 درصد است. برای اولین افسران خلبانان شرکت کارآموز شرکت خلبانان پرواز کمک هزینه کاهش خواهد یافت تا 40 درصد است.

دستمزد ماهانه از کارآموز خلبانان شرکت خواهد بود با کاهش 10 درصد است. برای خدمه کابین داخلی توقف کمک هزینه ایستاده با کاهش 10 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>