AirAsia, GoAir چشم رشد درآمد حاصل از پروازهای چارتر در میان Covid-19

پرواز چارتر در حال کمک به شرکت های هواپیمایی کسب پول نقد در میان نامشخص تقاضای سفر و افزایش هزینه های سوخت.

GoAir خواهد بود عامل اضافی 150 پرواز چارتر را به خانه شهروندان هند از غرب آسیا یک سخنگوی شرکت هواپیمایی گفت: در روز سه شنبه. تا روز دوشنبه GoAir عمل 51 پرواز چارتر حمل 8951 مسافران به هند است.

یک AirAsia هند سخنگو گفت این چند داخلی چارتر پروازهای برنامه ریزی شده در طی چند روز آینده تحت عنوان ‘آن Umeed کی Udaan’ ابتکار برای حمایت از کارگران مهاجر ” بازگشت به خانه خود را. هواپیمایی اتحاد تا حالا پرواز 26 پروازهای چارتر در هند و حمل و نقل 4200 مسافر. بالاترین تقاضا برای منشور بود به شرق و شمال شرق هندوستان شرکت هواپیمایی گفت.

پروازهای داخلی از سر گرفته on May 25, اما صندلی اشغال است که هنوز هم بین 55-60 درصد است. به طور منظم پروازهای بین المللی در حال تعطیل تا تاریخ 31 ژوئیه و رشته سرخپوستان در حال بازگشت به خانه در دولت سازمان یافته Vande بهارات پرواز و یا منشور خصوصی.

شرکت های هواپیمایی عامل بیش از 700 پروازهای داخلی هر روز و تعدادی از داخلی و خارجی پروازهای چارتر محدود هستند. در عین حال این پرواز در حال پر سود برای این شرکت هواپیمایی به دلیل نامشخص تقاضا در بازار داخلی است.

“ما شده اند قادر به برآورد تقاضا است. قیمت های سوخت در حال افزایش در دو ماه گذشته و این باعث می شود بیشتر حس برای اعزام هواپیما برای منشور وجود دارد به عنوان تضمین شده ترافیک و دو راه درآمد” گفت: صنعت حمل و نقل هوایی اجرایی است.

همچنین بخوانید: داخلی شرکت های هواپیمایی مجاز به کار گیرند تا 45 درصد از ظرفیت کل

منشور پرواز در یک هواپیمای ایرباس A320 و یا بوئینگ 737 هواپیما هزینه حدود Rs 4.5 – 5 لاخ در هر ساعت. یک مشتری می پردازد و برای هر دو پا و حتی اگر آن را یکی از راه های کشتی پرواز.

“ما به دنبال راه هایی برای ایجاد درآمد اضافی برای دیدار با هزینه های ما. ما باید پرواز منشور برای دولت های خارجی و همچنین کمک به خصوصی مدیران بازگشت به خانه در پروازهای چارتر” گفت: Simran سینگ Tiwana, مدیر عامل شرکت Bengalaru بر اساس ستاره Air.

تقاضا برای خارج از کشور منشور با این حال انتظار می رود که به قطع در ماه جولای پایان به هند است و انتظار می رود برای باز کردن به طور منظم پروازهای تجاری در مسیرهای بین المللی.

“ما شده اند عامل های متعدد داخلی و بین المللی منشور روزانه برای بیش از یک ماه در حال حاضر. بسیاری از شرکت ها شده اند و رزرو پرواز چارتر به حمل و نقل کارکنان به محل کار هر دو در داخل و خارج از کشور” یک SpiceJet سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *