صنعت هواپیمایی پرانتز برای بهبود طولانی از coronavirus بحران

بین المللی صندلی ظرفیت کاهش یافته است تقریبا 80 ٪ از یک سال پیش و نیمی از جهان را در هواپیما در ذخیره سازی داده های جدید نشان می دهد, نشان می دهد صنعت حمل و نقل هوایی ممکن است سال ها برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حامل از جمله United Airlines Holdings Inc و Air New Zealand Ltd هشدار داده اند احتمال دارد که آنها برای خروج از بحران کوچکتر و با وجود ترس دیگران ممکن است زنده ماندن نیست.

“این احتمال وجود دارد که هنگامی که ما در سراسر به طرف دیگر همه گیر چیز نمی خواهد بازگشت به جنب و جوش شرایط بازار ما تا به حال در آغاز سال” گفت: Olivier Ponti, معاون رئیس جمهور در شرکت اطلاعات ForwardKeys.

“همچنین ممکن است که تعدادی از شرکت های هواپیمایی را رفته اند مجسمه نیم تنه و uneconomic تخفیف خواهد بود لازم برای جذب تقاضای بازگشت” او در بیانیه ای گفت.

ForwardKeys گفت: تعدادی از خطوط هوایی بین المللی صندلی افتاده بود به 10 میلیون دلار در این هفته از 30 مارس تا آوریل 5 از 44.2 میلیون سال پیش.

اطلاعات شرکت OAG گفت: چندین سال از رشد صنعت تا به حال از دست داده است و آن را می تواند تا 2022 یا 2023 قبل از حجم آگهی می گرداند به سطح است که تا به حال شده است انتظار می رود برای سال 2020 است.

Cirium دیگر حمل و نقل هوایی ارائه دهنده اطلاعات گفت: حدود نیمی از جهان را در هواپیما در ناوگان شد و در حال حاضر در ذخیره سازی.

“در حالی که بسیاری از این خواهد شد به طور موقت ذخیره سازی بسیاری از این هواپیما هرگز رزومه خدمات” کوئن تحلیلگر Helane بکر گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “ما اعتقاد داریم که صنعت هواپیمایی را نگاه بسیار متفاوت هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر از این.”

Planemakers به دنبال کاهش شدید در گسترده بدن تولید در میان رکود در تقاضا برای صنعت بزرگترین jetliners تولید و تامین کننده منابع گفت.

تحویل دوربرد جت مانند بوئینگ 777 شرکت یا 787 و ایرباس SE A350 یا A330 شده است به خصوص به شدت ضربه به عنوان شرکت های هواپیمایی به دنبال deferrals و بسیاری از خودداری پیشرفت پرداخت.

پروازهای برش کارکنان FURLOUGHED

Vasu رجا, American Airlines, گروه, Inc معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه, استراتژی به رویترز گفت که ایالات متحده تقاضای داخلی ضعیف باقی خواهد ماند به مه با استناد به عدم رزرو.

این شرکت هواپیمایی که برش بین 70% تا 75 درصد از پروازهای داخلی در ماه آوریل و در حدود 80% است. برای هر دو ماه آن را برش نزدیک به 90 درصد از پروازهای بین المللی.

بریتیش ایرویز گفت: آن زده است مقابله با آن اتحادیه را به حالت تعلیق بیش از 30000 کابین خدمه و کارکنان زمین در یکی از صنعت هواپیمایی ترین حرکت نمایشی و در عین حال برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

با سفر جهانی در آشفتگی به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید در سراسر جهان BA را صاحب IAG گفت: این امر همچنین کاهش ظرفیت 90 درصد در آوریل و مه و ضایعات سود خود و در یک پیشنهاد از جان گذشته برای زنده ماندن بدترین بحران در تاریخ خود.

Southwest Airlines Co روز شنبه اعلام کرد در نظر دارد به درخواست دولت آمریکا کمک به کمک آن سوار از کاهش شدید تقاضای سفر.

“ما هنوز نمی دانیم که به شدت از این وضعیت است. ما هنوز هم نمی دانم چه مدت گذشته” غربی اجرایی Gary کلی گفت: در یک پیام ویدئویی.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin در روز پنج شنبه تایید کرد بانک سرمایه گذاری PJT Partners Inc را توصیه خزانه در مذاکرات با مسافر شرکت های هواپیمایی بیش از یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 50 میلیارد دلار در نیمه وام و ضمانت وام و نیم در حقوق و دستمزد, نقدی, کمک های مالی.

بسیاری از دموکرات ها و خطوط هوایی اتحادیه های کارگری خواستار Mnuchin نه به حق به تقاضای سهام و یا حکم در مقابل اعطای بخشی به عنوان آنها به دنبال برای اطمینان از حمل و نگاهی به بودجه و پرداخت به کارگران است.

“ما نیاز به انجام به سرعت” Mnuchin گفت. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما اعتصاب تعادل مناسب … مالیات دهندگان جبران کنید.”

“ما می خواهیم به نگه داشتن ما airlines دست نخورده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>