‘شبیه به آنچه که ما دیدیم در 9/11’: شرکت های هواپیمایی در نبرد برای زنده ماندن coronavirus


خطوط هوایی در اطراف جهان غرق عمیق تر به بحران روز سه شنبه به عنوان بدتر شدن بیماری کروناویروس و ایتالیا مستند چکش تعداد مسافر مجبور به لغو هزاران پرواز و منجر به تاخیر هواپیما سفارشات.

برخی از حامل های صورت فاجعه با Korean Air Lines هشدار شیوع ویروس می تواند تهدیدی برای بقای آن پس از این اوراق بیش از 80 درصد از آن را بین المللی ظرفیت پایه 100 از آن 145 مسافر هواپیما.

Korean Air has scrapped more than 80 per cent of its international capacity, grounding 100 of its 145 passenger aircraft.

کره ای هوا است اوراق بیش از 80 درصد از آن را بین المللی ظرفیت پایه 100 از آن 145 مسافر هواپیما.اعتبار:بلومبرگ

“این وضعیت می تواند بدتر در هر زمان و ما حتی نمی تواند پیش بینی چه مدت از آن خواهد داشت” وو Kee-هنگ رئیس جمهور کره جنوبی بزرگترین شرکت هواپیمایی گفت: در یک یادداشت به کارکنان که خلاصه آشفتگی مواجه میباشد.

“اما اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد برای یک دوره دیگر ممکن است ما رسیدن به آستانه که در آن ما نمی تواند تضمین شرکت در بقا.”

تبلیغات

خطوط هوایی کوانتاس گفت: این امر نیز در کاهش آن بین المللی ظرفیت نزدیک به 25 درصد در طول شش ماه آینده و تاخیر سفارش ایرباس A350 هواپیما به دلیل سقوط در تقاضا است که صنعت روسای برآورد هواپیمای خطوط هوایی’ درآمد تا $US113 میلیارد دلار ($174 میلیارد دلار) در این سال است.

Delta chief Ed Bastian compared the coronavirus crisis facing the aviation industry to what happened to airlines in the wake of 9/11.

دلتا رئیس اد Bastian در مقایسه با کروناویروس بحران مواجه صنعت حمل و نقل هوایی به آنچه اتفاق افتاده به شرکت های هواپیمایی در پی 9/11.اعتبار:جینی Barrett

کوانتاس گفت: آن دیگر نمی تواند ارائه راهنمایی در تاثیر مالی از کروناویروس که آن را به حال برآورد شده در فوریه 20 می تواند ضربه اساسی درآمد (کسر) تا حدود US98 میلیون سال مالی. آن مدیر عامل و رئیس را بدون حقوق و دستمزد مدیران دریافت هیچ پاداش و همه کارکنان در حال تشویق به پرداخت و یا مرخصی بدون حقوق.

پیشرو ما شرکت های هواپیمایی آمریکایی و دلتا خود را به حالت تعليق 2020 راهنمایی های مالی و زمان drastic مورد اقدامات بیشتر برای مبارزه با تاثیر coronavirus.

دلتا گفت: آن را تا به حال دیده خالص رزرو سقوط به میزان 25 درصد به 30 درصد و انتظار می رود این وضعیت به وخامت بیشتر است. آن است که انجماد استخدام و ارائه داوطلبانه ترک گزینه برای کارکنان.

“این واضح است که یک رویداد اقتصادی” مدیر عامل اد Bastian گفت: صنعت کنفرانس. “این یک ترس رویداد احتمالا بیشتر شبیه به آنچه که ما دیدیم در 9/11.”

ایتالیایی, مستند

بی سابقه مستند از کل ایتالیا, است که در, تکان اروپا بدترین شیوع کروناویروس است انباشته تازه فاجعه جهانی در خطوط هوایی است.

نروژی هوا IAG متعلق به بریتیش ایرویز easyJet Wizz هوا و El Al خطوط هوایی اسرائیل در میان حامل به تبر پرواز و از کشور که در آن وجود داشته است بیش از 9000 عفونت ویروس و بیش از 460 مرگ و میر.

رایان گفت: آن را برش مسافر آن پیش بینی برای سال پایان ماه مارس با سه میلیون به عنوان یک نتیجه مستقیم از تعلیق تقریبا تمام پروازها به مقصد و از آن مهم ترین بازار برای ماه بعد.

حمل و نقل هوایی تحلیلگر Mark Simpson در Goodbody گفت: یکی دیگر از نگرانی های عمده برای صنعت سفر بود که آیا coronavirus بیماری همه گیر خواهد به طور قابل توجهی بدتر در اروپا تعطیلات hub اسپانیا که گزارش شده بیش از 1200 موارد است.

Airlines around the world have been hit hard by the coronavirus outbreak.

خطوط هوایی در اطراف جهان شده است ضربه سخت شیوع کروناویروس.اعتبار:AP

“مشابه شیوع در اسپانیا خواهد بکشد IAG بریزید تعطیلات گروه مانند TUI و دارت (Jet2),” او گفت:. “IAG خواهد بود خیلی بیشتر در معرض به دلیل مالکیت Vueling, ایبریا و به زودی به پایان خواهد رسید Air Europa.”

هوایی فرانسه گفت: انتظار می رود که به یک کل از 3,600 پروازها در ماه مارس از جمله برش 25 درصد از آن به اروپا ظرفیت.

روح پرواز

جهانی صنعت هواپیمایی شده است از جمله بخش های سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس. آن را از دست داده و تقریبا یک سوم از ارزش خود را – $US70 میلیارد – در این سال با توجه به رویترز محاسبات بر اساس 20 ذکر شده بالا حامل های جهانی.

ایتالیایی لغو به اضافه یک در حال حاضر وضعیت دشوار مالی در نروژ که از دست داده است و 70 درصد از ارزش بازار آن در سال جاری و اوراق آن سال 2020 چشم انداز.

آن روز سه شنبه گفت: این امر کاهش حدود 3000 پروازهای بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه ژوئن و به طور موقت غیر روحانی کردن یک “سهم قابل توجهی” از نیروی کار خود را.

در تلاش برای به صنعت برخی از فضای تنفس, اتحادیه اروپا, رئیس Ursula von der Leyen گفت: بلوک خواهد تعلیق یک قانون الزام شرکت های هواپیمایی برای اجرای بسیاری از آنها خدمات برنامه ریزی شده و یا دیگری جریمه ارزشمند فرودگاه فرود اسلات. این را “شبح پرواز” که در آن شرکت های هواپیمایی پرواز تقریبا خالی هواپیما به سادگی به نگه داشتن اسلات او اضافه شده است.

باید کره ای هوا سقوط آن را نمی خواهد برای اولین بار هواپیمایی را فرا گرفته توسط خرید اینترنتی از وقوع; بریتانیا Flybe هفته گذشته سقوط به عنوان رزرو شود و بیشتر بخش shakeout انتظار می رود که صنعت کارشناسان هشدار داده اند.

کنگلومرا HNA که صاحب یا دارای سهام در تعدادی از چینی حامل از جمله Hainan Airlines گفت: آن را در یک “وضعیت جنگی” در تلاش های خود برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از وقوع.

شرکت های هواپیمایی در چین که در آن جدید کروناویروس سرچشمه گرفته اند لغو هزاران پرواز پس از شروع شیوع اگر آنها شروع به سر آنها.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>