Alamo Drafthouse پرده اشتراک ماهانه خدمات

Alamo Drafthouse تگزاس مبتنی بر سینما زنجیره ای است که محبوبیت در تئاتر ناهارخوری است که ارائه یک سرویس اشتراک رقیب AMCs و Regals از نمایشگاه صنعت. این شرکت پرده برداری از Season Pass یک برنامه ماهانه که در دسترس خواهد بود به مراجعان در آن 41 محل در سراسر کشور.

فصل تصویب ارائه خواهد شد یکی به طور منظم به قیمت بلیط هر روز با رزرو در دسترس تا هفت روز آینده. قیمت متفاوت خواهد بود محل مربوط به میانگین قیمت بلیط در هر شهرستان. Season Pass خواهد هزینه بین $14.99 در هر ماه برای $29.99 در هر ماه در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و نیویورک.

برای فرمت های حق بیمه مانند 3D 70mm یا دالبی صفحه نمایش کاربران را مجبور به پرداخت $1.99 اضافه بها به ازای هر بلیط. دارندگان Season Pass می توانید خرید به طور منظم بلیط برای همراه خانواده و دوستان در همان زمان و یا آنها می توانید ذخیره تا چهار صندلی اضافی برای قیمت با تخفیف.

“این یک پیروزی بزرگ برای دوستداران فیلم,” Alamo Drafthouse موسس و مدیر عامل تیم لیگ گفت. “کل دلیل ما باز آلامو در وهله اول برای به اشتراک گذاری فیلم عشق ما را با عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و فصل عبور به معنی کامل است که برای مردمی برای کشف بیشتر و بیشتر فیلم.”

کاربران در نقاط از جمله شهر نیویورک, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و آستین و دنور قادر به ثبت نام برای عضویت در شروع پنج شنبه. وجود خواهد داشت یک لیست انتظار در انتخاب مناطق اما تمام سالن را گزینه ای در ماه های آینده.

محبوب ترین ها در انواع

“فصل عبور ساخته شده است حق را به Alamo Drafthouse تلفن همراه برنامه های کاربردی و ما زمان زیادی را صرف ساخت مطمئن شوید که آن را سریع و راحت و آسان به استفاده از” گفت: Michael Trafton, Alamo Drafthouse را افسر ارشد فناوری.

پس از مرگ MoviePass کم هزینه فیلم-هر روز سرویس اشتراک عمده تئاتر زنجیره ای از جمله AMC Theatres, شاهوار, سرگرمی و Cinemark راه اندازی خود را رقیب برنامه های اشتراک. AMC را اینترنتی لیست برنامه اجازه می دهد تا مشترکین دیدن سه فیلم در هفته برای $19.95 قیمت به $23.95 قیمت یک ماه بسته به محل. شاهوار را طرح نامحدود ارائه می دهد و علاقمندان به سینما بلیط به عنوان بسیاری از استاندارد-فرمت فیلم به عنوان آنها می خواهند برای هزینه ماهانه از $18. Cinemark فیلم باشگاه اجازه می دهد تا مشتریان به خرید یک بلیط فیلم در هر ماه برای یک قیمت با تخفیف از $8.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>