با سینما بسته برای آینده قابل پیش بینی و نمرات بسیار پیش بینی تئاتر منتشر شده به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر “استاد هیچ” co-creator آلن یانگ ویژگی کارگردان اولین “Tigertail” یکی از معدود فیلم های موجود برای بینندگان ولع مصرف تازه فیلم به کنار آمدن با زندگی در مستند.

بسیار پروژه شخصی که بازدید Netflix, مارس 10 می گوید یک نسخه از یانگ پدر داستان مهاجرت از طریق شخصیت پین-Jui یک کارگر کارخانه که در پشت برگ جوانه زدن عاشقانه در
تایوانی روستای Tigertail برای ازدواج ترتیب داده شده است که او را طول می کشد به برانکس. آشکار عمدتا در تایوانی و ماندارین می آید در زمانی که همه گیر است و برانگیخته زشت نژاد پرستی نسبت به آسیایی ها در سراسر جهان است.

“من فقط امیدوارم که این فیلم می تواند به عنوان یک پل برای مخاطبان که ممکن است بدانید آسیایی آمریکایی ها به خوبی می گوید:” Tzi Ma که ستاره به عنوان مسن تر Pin-Jui. “اگر ما می تواند تغییر یک ذهن است که یک ذهن من کمتر به نگرانی در مورد.”

Ma شده است صریح در مورد خود تجربه اخیر بودن heckled در خیابان هنگام عبور راننده فریاد زد: “شما باید قرنطینه!” او در خارج از محلی غذاهای کل بازار در پاسادنا.

با نمایش فیلم لغو شد و مطبوعات junkets نقل مکان کرد و به طور کامل آنلاین آماده شدن این عنوان برای انتشار بوده و تا حدودی حقیقی, کارشناسی ارشد می پذیرد هر چند رسیدن به جهانی جریان آن صعودی است. “Netflix بکشد تا 170 میلیون مشترک,” او می گوید. “است که بسیار قابل توجه تعداد! اگر من به چشم پوشیدن از تئاتر است که می تواند راه را برای رفتن.”

هر چند یانگ نشده شخصا تجربه coronavirus مربوط به تبعیض تا کنون او شده است احساس خطر ظهور آن که اف بی آی هشدار داد دو هفته پیش می سوخت افزایش جرایم ناشی از نفرت. “شما احساس می کنید مانند سال 2020 نخواهد بود 1945 اما من حدس می زنم گاهی اوقات شما در اشتباه هستید,” او می گوید. “تن نیاز به تنظیم توسط افراد مسئول و متاسفانه آن را به مورد نبوده است.”

سرخوردگی خواهد سوخت یانگ ادامه داد: مبارزه برای بیشتر نمایندگی بر روی صفحه نمایش. “بخشی از پاسخ ما به این است که فقط به مطالب بیشتر با آمریکا و چهره آنها را — به را مردم درک ما انسان هستیم.”

یک سال 2016 سفر به تایوان با پدر خود بود و یانگ الهام بخش برای نوشتن “Tigertail.” این نخستین بار بود که او می خواهم به بازدید از او 7. پس از چند سال خانههای گلی خالی اسکریپت گرفت و آن را مستقیما به Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos — کسی که با او رابطه خوبی از streamer را امی و برنده “استاد هیچ,” شرکت ایجاد شده با Aziz Ansari. Sarandos به سرعت آن را در زمان در هیئت مدیره. “من فوق العاده خوش شانس” یانگ می خندد. “هر فیلمساز که می شنود این داستان را می خواهند مرا بکشند.”

“Tigertail” دارای یک ساخته شده برای تلویزیون زیبایی اما یانگ اصرار Netflix بکشد سخاوتمندانه با یک بودجه است که “ما اجازه ساخت این فیلم ما می خواست.” در زمانی که عمده شرکت های آمریکایی و, استودیو از اپل به برترین fastidiously جلوگیری از استفاده از این تایوانی پرچم برای ترس از عصبی چین — که نمی دانیم حکومت خود جزیره مشروعیت یانگ فیلم با افتخار نمایش یک ردیف از آنها. (البته Netflix بکشد مجاز به کار در سرزمین اصلی چین و در نتیجه نمی باید به نگرانی در مورد متخلف دولت است.)

فرصت برای آسیایی آمریکایی سازندگان بسیار بهبود یافته است از آنجا که “Joy Luck Club” روز در پی برک آوت بازدید مانند “دیوانه غنی آسیایی” و “وداع” یانگ می گوید. “زمانی که من شروع به نوشتن ‘Tigertail’ [چهار ماه پیش] وجود ندارد هر فیلم مانند این. در حال حاضر ما فقط شروع به خراش سطح.”

به عنوان یک نویسنده-کارگردان-تهیه کننده یانگ کشیده شده است به داستان های شخصی که از آن او است دست اول دانش; “Tigertail” در مورد خانواده خود سابقه قطعا متناسب با این لایحه. “این واقعا یک نامه عشق به جایی که پدرم از, در علاوه بر این به یک عشق نامه به پدر” او توضیح می دهد. “آن را به شدت داستان تخیلی اما وجود عناصر عاطفی حقیقت من می خواستم برای انتقال.” پدر خود را فراهم می کند فیلم تایوانی voiceover مقدمه و مامانم!.

به عنوان یک جوان ترک تحصیل از مخوف شنبه-صبح چینی کلاس مجبور بر آمریکایی چینی از یک سن خاص در سراسر کشور یانگ تا به حال برای قرار دادن اضافی خود اعتماد مترجمان و بازیگران به طور مستقیم یک پروژه به دو زبان او را درک نمی کند. “من در مورد صحبت می کنند به همان اندازه ماندارین به عنوان یک ماهی قرمز” او می خندد.

او را نه بیش از حد نگران است که مقابله با یک, داستان, برای اولین ویژگی را طبقه بندی او را به پیوستن به این داستان برای همیشه — اگر چه او اجازه می دهد که می تواند یک “لوکس مشکل را داشته است.”

“مطمئن pigeonholing می تواند یک نتیجه منفی اما مرد دیوانه آن است که آن را حتی ممکن است و این نشان می دهد که تا چه حد ما آمده ایم, رک و پوست کنده می گوید:” یانگ که در حال نوشتن فصل 2 از تلویزیون اپل به همراه سری “کمی امریکا” مجموعه ای از مهاجر ،

“من واقعا نمی نگرانی در مورد که برای خودم” او همچنان ادامه دارد. “شاید که من بیش از حد اعتماد به نفس, اما من احساس می کنم مثل من از نوشتن هر آنچه که من می خواهم.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im