الجزایر آغاز دادگاه تجدیدنظر حکم زندان برای بوتفلیقه برادر

صادر شده در: بروز رسانی:

الجزایر دادگاه نظامی روز دوشنبه تایید کرد 15 سال زندان برای برادر رئیس جمهور سابق Abdelaziz بوتفلیقه و دو سابق اطلاعات ستاد به اتهام توطئه علیه دولت یک وکیل گفت.

تبلیغات

گفت: “بوتفلیقه, General (Athmane) Tartag و کلی (محمد لامینه) Mediene دریافت 15 سال در زندان است. این حکم اولیه تایید شد” وکیل Boudjemaa Guechir به خبرگزاری فرانسه گفت.

Guechir نمایندگی چهارم متهم لوییزا Hanoune که در خدمت به عنوان دبیر الجزایر را در جناح چپ حزب کارگران. اولیه حکم 15 سال کاهش یافته بود به مدت سه سال در زندان Guechir گفت.

اعتقادات خود در ماه سپتامبر شد برجسته ترین در یک رشته از تعقیب از سیاستمداران برجسته و تجار و بازرگانان به اتهام فساد مالی از بیمار بوتفلیقه سرنگون شد در مارس 2019 پس از دو دهه در قدرت است.

هر چهار متهم بودند که به اتهام “تضعیف اقتدار ارتش” و “توطئه” علیه دولت به منظور در مورد تغییر رژیم در اجرای بوتفلیقه استعفای در مواجهه با تظاهرات توده ای.

گفت: رییس جمهور الجزایر شد به طور گسترده ای گزارش شده است که تصمیم ساز در الجزایر ایجاد رسمی دایره از مورد علاقه های شما که ادعا غنی شده خود را در طول بوتفلیقه نهایی سال در قدرت زمانی که septuagenarian رهبر بود و به ندرت دیده می شود ،

Mediene شناخته شده به عنوان Toufik به رهبری قدرتمند DRS سازمان از زمان تاسیس آن در سال 1990 تا به سقوط خود را از فضل در سال 2015.

Tartag نیز سابق آمریکا.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر