Alibaba تصاویر به طور جداگانه ذکر شده, سرگرمی, بازوی, چینی, e-commerce, غول Alibaba هشدار داد که آن ضرر و زیان خواهد بود حداقل $155 میلیون دلار در ماه مارس به تازگی به پایان رسید. آن را سرزنش شیوع کروناویروس و “پیچیده مشکلات” در سرزمین اصلی چین صنعت سرگرمی در 2019.

در یک پرونده به بورس سهام هنگ کنگ صادر شده پس از ساعات معاملاتی و در طول چهار روز تعطیل عمومی این شرکت گفت که “افزایش قابل توجهی در از دست دادن بود در درجه اول با توجه به مشکلات پیچیده در پیگیری عملیات سود مواجه صنعت سرگرمی در سرزمین اصلی چین از سال 2019 و کاهش قابل توجهی در درآمد این گروه در سه ماهه چهارم از 2019/2020 سال مالی به عنوان یک نتیجه از شیوع COVID-19.”

در سود آن هشدار گفت که زیان خالص خواهد بود “بین RMB1,100 میلیون دلار ($155 میلیون و RMB1 و 200 میلیون دلار ($169 میلیون دلار) در مقایسه با مشابه از دست دادن حدود RMB254 میلیون ($35.6 میلیون دلار) برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2019.”

این بیانیه در توضیح برخی جزئیات تاثیر coronavirus در صنعت فیلم در چین که در آن سینما بسته شده اند و از اواخر ماه ژانویه است. اما آن را می سازد هیچ توضیحی از “پیچیده مشکلات” قبل از شیوع ویروس.

فیلم چینی شرکت های زیادی را صرف از سال گذشته در حال مبارزه با یک مالیات جدید رژیم بود که طلیعه در زیر فن Bingbing اجتناب از مالیات رسوایی 2018 یا تلاش برای تعمیر منابع مالی خود را پس از ساخت بزرگ پرداخت مالیات بازگشت. شرکت ها نیز تلاش برای آمدن به شرایط با تاثیر یک مداخله صنعت تنظیم کنترل به طور مستقیم توسط حزب کمونیست را در گروه تبلیغات.

تنظیم کننده فشار صنعت به ساخت وطن پرست و نشاط بخشی, فیلم و متوقف آزادی دیگران در تئاتر چینی و جشنواره های بین المللی. دفتر جعبه را به دست آورد 5 ٪ در سال 2019 و چینی فیلم گسترش سهم بازار خود را, اما سرعت رشد به طور قابل توجهی کندتر از آن است که نرخ جدید سینما دهانه.

در ماه اکتبر سال گذشته, تصاویر Alibaba است صادر دیگری سود هشدار داد. در آن زمان با اشاره به عملکرد ضعیفی دارایی و ارز ضرر و زیان است.

Alibaba تصاویر گفت که درآمد کاهش یافته است به طور قابل توجهی در ماه های ژانویه-مارس چهارم, اضافه کردن به این صنعت موجود گلایه. “اکثر شرکت ها در این صنعت در معرض فشار ناشی از این عوامل است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از (Alibaba تصاویر’) تعاونی همکاران روبرو هستند عامل مشکلات و خطرات ناشی از مختل سرمایه های زنجیره ای” را گفت. این شرکت تاسیس $113 میلیون (RMB800 میلیون) ارائه مشکل ساز در برابر مطالبات و سرمایه گذاری است.

با وجود آن مالی وحشت از 2019-20 Alibaba تصاویر ممکن است پدیدار شود به عنوان یکی از برندگان در آینده تحکیم صنعت چینی. این روزها این شرکت موقعیت خود را بیشتر به عنوان یک دیجیتال زیرساخت های بازاریابی و توزیع و برگ از به عنوان یک تولید کننده فیلم. آن را تا به حال سرمایه گذاری در سهام و یا رفتار چین توزیع برای فیلم از جمله “شهر کفرناحوم” و “کتاب سبز”. و پدر و مادر شرکت Alibaba مطمئن ساخته شده در طول سال گذشته برای به دست آوردن اکثریت سهام Alibaba, تصاویر پس زودتر به اشتراک گذاری مسائل تا به حال رقیق سهام خود را در زیر 51 درصد.

با منافع خود در e-commerce, تحویل خانه, خدمات و جریان ویدئو (برگزار شده در شرکت مادر نه Alibaba تصاویر) Alibaba است در حال حاضر چین بزرگترین شرکت است که نزدیکترین چیز به یک برنده از coronavirus.

این فیلم در بخش “باقی می ماند خوش بینانه در عملیات در هر بخش (..) برای سال مالی پایان مارس 31, 2021, از طریق همکاری بیشتر با رسانه های دیجیتال و سرگرمی, کسب و کار, گروه Alibaba Group Holding Limited” آن گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de