Alibaba تصاویر اقدام به خرید انواع نشان می دهد تولید Yinhekuyu

Alibaba, تصاویر بازار سهام-فهرست فیلم های تابعه از فن آوری های غول پیکر Alibaba است به پرداخت مبلغ 57 میلیون (RMB400 میلیون) برای اکثریت سهام در نشان دادن تنوع تولید تیانجین Yinhekuyu.

این شرکت گفت که خرید از دست دادن-ساخت Yinhekuyu کمک خواهد کرد که آن را به ساخت تا خود را تنوع نشان می دهد تیم تولید و فعال کردن بیشتر همکاری با کسب و کارهای دیگر. این شامل فروش بلیط و ارتقاء واحد تائو Piao Piao و Alifish آن مشتق محصولات واحد.

Yinhekuyu است که در حال حاضر 20 درصد کنترل شده توسط Alibaba است Youku جریان پلت فرم و 12 درصد توسط Yunfeng یک صندوق سهام خصوصی که قبلا در ارتباط با راهنمایی یکی از بنیانگذاران Jack Ma. معامله شامل فروش از 60 درصد از Yinhekuyu توسط موسسان و سرمایه گذاران خصوصی. Youku نیست فروش سهام خود بنحوی که راهنمایی و راهنمایی در رابطه با کنترل 80 درصد پس از معامله کامل شده است.

معامله منوط به کسب کردن شرایط به این معنی است که قیمت خرید پرداخت می شود کاهش می یابد اگر Yinhekuyu نتواند برای دیدار با اهداف خاص. در سال گذشته Yinhekuyu ثبت از دست دادن خالص از RMB72 میلیون ($10.1 میلیون دلار) به پایان رسید و 2019 با دارایی خالص RMB193 میلیون ($27.5 میلیون).

در دو سال گذشته چین بخش های سرگرمی زده شده است یک سری از مشکلات از جمله ورود صنعت جدید تنظیم کننده رشد محتوای کنترل جدید نظام مالیاتی و latterly تعطیل بسیاری از محصولات با توجه به شیوع کروناویروس. این منجر به ضرر و زیان و ضعف ساختاری در بسیاری از شرکت ها. که انتظار می رود به فشار برخی هم به ورشکستگی و یا به دست بزرگتر و ثروتمندتر گروه – به خصوص کسانی که از بخش فن آوری در حال حاضر تجاوز در فیلم های سنتی و تلویزیون کسب و کار.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>