صادر شده در: Modified:

تمام blazes در استرالیا سخت است-آمار ایالت نیو ساوت ولز شده اند تحت کنترل در آورد, آتش نشانان گفت: در روز پنج شنبه زنگ پایان سیاه و سفید “تابستان” است که ادعا 33 زندگی سراسر کشور.

تبلیغات

اما باران های سنگین که کمک به خاموش کردن شعله که خروشان در امتداد ساحل شرق از سپتامبر باعث سیل در بخش هایی از دولت نما مشکلات جدید برای برخی از ساکنان.

“همه آتش سوزی هستند, هنوز هم وجود دارد برخی از آتش فعالیت در سمت جنوب از دولت اما همه آتش سوزی قرار می گیرند بنابراین ما واقعا می تواند تمرکز بر کمک به مردم بازسازی” دولت خدمات آتش نشانی معاون کمیسر راب راجرز گفت: در توییتر.
“این بسیار خوب است, اخبار” یک روستایی خدمات آتش دریافته.

Bushfires سوخته بیش از 10 میلیون هکتار در کشور های جنوب شرق و جنوب غرب کشته شدن حداقل 33 نفر و حدود یک میلیارد حیوانات در حالی که از بین بردن بیش از 2500 خانه.

بحران پردهی شهرهای بزرگ از جمله سیدنی در دود برای هفته ها در پایان دیدم شهرها قطع و باعث استقرار نظامی برای نجات رشته شهروندان است.

محاصره آتش نشانان داوطلب باید جنگیدند blazes روز-در-روز-در چه توصیف شده استرالیا به عنوان “تابستان سیاه و سفید”.

آتش سوزی شدند, تشدید خشکسالی طولانی مدت و بدتر با تغییرات آب و هوایی در این کشور گرمترین و خشک ترین سال در تاریخ ثبت شده.

نه تهدید

روز اخیر بارندگی را خاموش بزرگترین آتش سوزی آورده و کسانی که باقی می ماند تحت کنترل است.

در استرالیا australian Capital Territory اطراف کانبرا آتش نشانان هنوز در تلاش برای آوردن یک فروغ تحت کنترل بود اما گفته می شود و تهدید.

توجه در حال حاضر تبدیل به مقابله با جاری شدن سیل انتظار می رود در روزهای آینده زیر سنگین ترین باران در 30 سال.

پنج سد در نزدیکی سیدنی سرریز پس از روز از سیل باران های دیدنی و برگشت از ماه از خشکسالی.

این Nepean سد فقط یک سوم کامل کمتر از یک هفته پیش اما در روز پنج شنبه فیلم نشان دادن آب آبشاری بیش از سد دیوار.

صدها نفر از مردم شده اند نجات از سیلاب در روزهای اخیر.

وحشی آب و هوا است به سطح شیب دار تا دوباره از روز جمعه با اداره هواشناسی پیش بینی ex-Tropical Cyclone Uesi را “آسیب رساندن به مخرب بادها” و بارش باران های سنگین به کنترل از راه دور مقصد توریستی جزیره لرد هاو.
ارشد هواشناس فضل Legge گفت: طوفان شد همچنین انتظار می رود برای کوئینزلند و ولز جنوبی جدید—با مناطق هنوز دوره نقاهت بعد از bushfires به احتمال زیاد به ضربه می شود دوباره.

“هر رگبار و رعد و برق است که آیا توسعه در حال سقوط در حال حاضر اشباع شده حوضه بنابراین این خطر وجود دارد با رعد و برق شدید از جاری شدن سیل,” او گفت:.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su