همه Ligue 1 مسابقات به بازی می شود در خالی استادیوم تا آوریل بیش از coronavirus

صادر شده در: بروز رسانی:

همه French Ligue 1 و بخش دوم مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته تا 15 آوریل فرانسه لیگ فوتبال اعلام کرد.

تبلیغات

این تصمیم پس از آن دولت فرانسه روز یکشنبه اعلام کرد اقدامات لازم برای مقابله با گسترش coronavirus از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر است.

روز یکشنبه پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان بازی در Parc des Princes برابر بوروسیا دورتموند در این هفته دستور داده شد به بازی در پشت درهای بسته در یک کشور که در آن 1,606 موارد COVID-19 عفونت های ثبت شده است و 30 مرگ و میر.

لیگ 1 و لیگ 2 بازی خواهد بود “به طور کامل در پشت درهای بسته” لیگ گفت: در بیانیه ای با جزئیات بیشتر در ترتیبات ارائه شده پس از یک جلسه هیئت مدیره در روز چهارشنبه.

همه سری مسابقات در ایتالیا, جهان دوم بیشتر متاثر از کشور با coronavirus نیز شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 و لالیگا بازی در اسپانیا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به مدت حداقل دو هفته.

لیل میزبانی Olympique Lyonnais در مقابل بیش از 40 ، 000 طرفداران در روز یکشنبه اما RC لنز را در لیگ دسته 2 بازی خانگی برابر Orleans روز دوشنبه پخش شد در خالی ورزشگاه.

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>