همه از ایتالیا در مستند به عنوان coronavirus موارد افزایش

بازارهای مالی جهانی ناموفق mr قیمت نفت سقوط کرد و ایتالیا تمدید سختگیرانه قرنطینه meadures در سراسر کشور در روز دوشنبه به عنوان کشنده coronavirus مختل اقتصاد و جوامع در سراسر جهان است.

تبلیغات

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد “تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” اما تاکید کرد که “این خواهد بود که برای اولین بار بیماری همه گیر در تاریخ است که می تواند کنترل شود”.

مرگ و میر از این رمان coronavirus نزدیک 4,000 با بیش از 110,000 موارد ثبت شده در بیش از 100 کشور جهان از این بیماری همه گیر فوران در ماه دسامبر در ووهان چین. آن را مختل جهانی سفر و لغو کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی است.

در ایتالیا — اروپا سخت ترین-آمار کشور — نخست وزیر جوزپه کونته صادر شده بی سابقه ای در سراسر کشور اقدامات گفتن شهروندان خود را به “اقامت خانه” ممنوعیت تجمعات عمومی و تعلیق تمام رویدادهای ورزشی از جمله سری مسابقات فوتبال.

“کل ایتالیا را تبدیل به یک منطقه حفاظت شده,” او گفت: گسترش اقدامات است که در حال حاضر شده است در محل قرار داده در این کشور آسیب دیده ترین مناطق شمالی — تقلید از یک مستند در این بیماری را در کانون در چین-سراسر کشور.

دهها میلیون نفر از مردم در حال حاضر در قرنطینه در سراسر جهان اما نگرانی وجود دارد که این بیماری گسترش یافته و نیروی چند اقتصاد به رکود است.

تعداد موارد در اروپا گذشت 15,000 روز دوشنبه به آلمان و کانادا در گزارش اول خود را coronavirus مرگ اما اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر شده است که در آن نشانه هایی وجود دارد که شیوع این بیماری به اوج خود رسید.

ایرلند در همین حال اعلام شد که در آن لغو سالانه رژه سنت پاتریک در دوبلین.

فرانسه فرهنگ وزیر Franck Riester شد آخرین بالا مشخصات رسمی برای تست مثبت است.

آن را نیز نشان داد که دو تن از نمایندگان کنگره آمریکا با های اخیر تماس نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خود قرنطینه پس از در معرض ویروس.

نماینده جمهوری خواه داگ کالینز که دست تکان داد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه و مت Gaetz که در سفر با رئیس جمهور در نیروی هوایی یک روز دوشنبه گفت: آنها در تماس نزدیک با فرد آلوده در یک کنفرانس 11 روز پیش. نه باید گزارش هر گونه علائم هستند و هر دو در انتظار نتایج آزمون.

‘دوشنبه سیاه’

Coronavirus نگرانی و شدیدترین سقوط نفت شاهزادگان پس از خلیج فارس در سال 1991 جنگ فرستاده بازارهای سقوط پاک کردن صدها میلیارد دلار از مبادلات و باعث تحلیلگران به دوبله آن را “دوشنبه سیاه”.

بازارهای سهام سقوط بیش از هفت درصد — با داو جونز در پایان بیش از 2000 واحد ریزش در بدترین حالت آن جلسه از سال 2008 — پس از 15 دقیقه توقف معاملات در اوایل جلسه باعث شیرجه رفتن.

برزیل Sao Paulo ارز نیز به حالت تعلیق در تجارت به طور خلاصه و کاهش بیش از 12 درصد است.

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت به طور چشمگیری پس از یک رکود در آسیا با شاخص ها در لندن و پاریس و فرانکفورت در حال سقوط توسط هفت درصد یا بیشتر.

میلیون ها نفر از مردم را دیده اند در زندگی روزانه را مختل تعطيلي مدرسه-با کسانی که روز دوشنبه اعلام کرد در یونان و اسپانیا — به عنوان به خوبی به عنوان اجرا می شود بر پایه کالاهای خانگی و محدودیت های مسافرتی.

ایتالیا گزارش 97 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه آوردن تلفات خود را به 463 و هل دادن اروپا در مجموع گذشته 500.

ایتالیایی مقامات رو بیشتر سردرد پس از زندانیان ترس از عفونت اعتراض و یا همچنین در 23 زندان های سراسر کشور — ترک چند مرده است.

کونته گفت: “ما این است که تاریک ترین ساعت, اما ما آن را.”

رویدادهای ورزشی همچنان به شدت مختل با چاه مسابقات در کالیفرنیا لغو شد.

بالا پرواز مسابقات فوتبال در سراسر اروپا شد و در حال بازی در پشت درهای بسته و بین المللی راگبی مسابقات نیز تا به حال چندین تعویق.

ما موارد افزایش

وجود دارد نصب نگرانی که ایالات متحده-بزرگترین و بیشترین متصل اقتصاد — می تواند آینده COVID-19 کانون.

حداقل 22 نفر کشته شده اند در کشور و تعداد موارد گذشت 500 به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای مقابله با ویروس-آمار کروز کشتی گیر کردن سواحل کالیفرنیا.

شاهزاده بزرگ لنگر انداخت در اوکلند در دوشنبه 21 با تایید عفونت در میان آن 3,500 مسافران است.

رئیس جمهور متهم شده است از واسطه اطلاعات غلط در وقوع, اما او را در روز یکشنبه متهم رسانه ها از تلاش برای ایجاد دولت خود را “نگاه بد” به tweeting که کاخ سفید تا به حال یک “کاملا هماهنگ و خوب تنظیم طرح توجیهی”.

گسترش رکود در چین

برخی از پیش بینی در حال نقاشی یک رستاخیز-لادن تصویر برای اقتصاد جهانی و چندین بانک های مرکزی در حال حاضر به مداخله برای سرپا نگه داشتن اقتصاد متزلزل.

صندوق بین المللی پول به نام دولت ها در سراسر جهان برای پیوستن به نیروهای و رول تهاجمی پشتیبانی مالی از جمله پرداخت های مستقیم به کارگران و کسب و کار.

سران اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد اضطراری ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه با هدف هماهنگی در واکنش به شیوع.

اما علائم وجود دارد که به قله رسیده است که در هر دو کشور چین و کره جنوبی.

چین در گفت و گو با بسته ترین موقت بیمارستان افتتاح شد برای دریافت coronavirus بیماران در اپیدمی این کانون در اطراف ووهان به عنوان تعدادی از عفونت های جدید در کشور آمار کم سابقه بوده است.

وجود 40 موارد جدید در سراسر کشور کمترین تعداد موارد تازه پس از آن آغاز شده و گزارش داده ها در ژانویه. چین دیده می شود تقریبا 75 درصد از جهانی coronavirus موارد است.

که گزارش داد که 70 درصد از افراد آلوده به این ویروس در چین بهبود بود.

کره جنوبی که یکی از بزرگترین coronavirus در مجموع در خارج از چین گزارش داد که کوچکترین روزانه افزایش موارد برای دو هفته.

اما ایران اعلام کرد 43 جدید مرگ و میر در دوشنبه آوردن تلفات خود را به 237 و آیت الله علی خامنه ای لغو یک سخنرانی سالانه به مناسبت شروع سال جدید فارسی.

اسرائیل اعلام کرد یک دو هفته ای قرنطینه برای همه مسافران از ورود به کشور.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>