من به تازگی بازنشسته متاهل 64 ساله با سه فرزندان و خود خانه من. من یک مشترک المنافع تعریف سود بازنشستگی از $74,000 سال; شوهر من است $47,000 یک سال است. علاوه بر این من از حداقل حقوق بازنشستگی $5950 از $145,000 در StatePlus بازنشستگی اختصاص داده و تا ژانویه بود حقوق و دستمزد فدا کردن به شخصی طرح بازنشستگی (PRP) در حال حاضر شامل $69,000. شوهرم بازنشسته شده است و دارای وجوه اضافی از $138,000 در StatePlus بازنشستگی. ما راحت با درجه بالایی از خطر و بر این اساس بودجه ما تا حد زیادی به سرمایه گذاری در سرمایه پایدار صندوق با یک نسبت کوچک ، با توجه به StatePlus آخرین سال مالی کل من بازگشت پس از هزینه $بود 3002 برای بازنشستگی و $1251 برای PRP. StatePlus معرفی شده جدید ساختار هزینه و تخمین من این است که کل من بازگشت پس از هزینه های بازنشستگی در این سال مالی خواهد بود در مجاورت $1660 هر چند من یک سال برای تست این محاسبه است. من می شنوید زیادی در مورد قوی سوپر نتایج در سال های اخیر, اما من تعجب می کنم اگر این نوع از حداقل “رشد” من تجربه همتراز برای دوره داده شده من کم تحمل خطر و من نباید انتظار هر چیزی بهتر است. من پیدا کرده اند آن را تقریبا غیر ممکن است سعی کنید به مقایسه صندوق من با دیگران است. من صندوق عملکرد ضعیفی یا overcharging هزینه ؟ چگونه به خوبی “تنظیم” را به شما می گویند من برای یک فرد از سن و سال من و به معنی نگاه به آینده ؟ T. G.

برای پاسخ به آخرین سوال و احتمالا خود را نگرانی اصلی شما به خوبی “مجموعه” برای آینده است.

بین شما و شوهر خود را, شما باید در ترکیب کشورهای مشترک المنافع تعریف شده به نفع حقوق بازنشستگی (که من قبلا به عنوان “هدیه ای از خدا”) از $121,000 در سال نمایه به تورم و تضمین شده برای زندگی و 67 درصد رجعی به زنده ماندن همسر. به علاوه یکی دیگر از $200,000 در پناهگاه های مالیاتی. اکثر مردم کاملا با خوشحالی قبول وضعیت خود را.

Given the recent market turmoil and the sudden drops in sharemarkets, it may be time to choose a "Balanced" option in a better fund.

داده های اخیر آشفتگی بازار و افت ناگهانی در sharemarkets ممکن است زمان برای انتخاب یک “متعادل” گزینه بهتر صندوق.اعتبار:iStock

با توجه به StatePlus بودجه آن است که سخت به مقایسه عملکرد خود را به دلیل نتایج نه با SuperRatings اصلی ناشر فوق العاده عملکرد صندوق.

تبلیغات

بنابراین اگر چه StatePlus منتشر چهره خود را در آن سایت معلوم نیست اگر آنها با استفاده از همان روش. اگر آنها شما فکر می کنم آنها خواهد بود خوشحال به تصویب آنها را به SuperRatings. همچنین StatePlus نشان نمی دهد که آیا چهره های آنها ترکیب می گرداند و یا ساده متوسط بازده. دومی را نگاه بسیار بیشتر از سابق است.

مصرف StatePlus را به خود اختصاص داده بازنشستگی عملکرد ارقام از وب سایت خود را از 4.1 درصد و 3.8 درصد بیش از سه و هفت سال بود و برای آن سرمایه پایدار صندوق و با فرض اینکه آنها ترکیب آنها را در رتبه پایین چارک 104 سرمایه پایدار بودجه بیش از سه سال و حدود 78 از 80 بودجه بیش از هفت سال به عنوان اندازه گیری توسط SuperRatings.

دو سال پیش نوشتم در این ستون: “این StatePlus صندوق همواره شکست خورده به نظر می رسد حتی بالای 50 درصد از وجوه مشابه اگر تا کنون وجود یک صندوق به ارزش ترک این یکی از آنها است.” من نمی بینم چیزی به من تغییر ذهن من.

داده های اخیر آشفتگی بازار و افت ناگهانی در sharemarkets ممکن است زمان برای انتخاب یک “متعادل” گزینه بهتر صندوق انتظار دارد که نور در انتهای تونل و به اشتراک گذاری به نظر می رسد قیمت کف فروش رسیده است.

ترس بیان شده است به تازگی در مورد صنعت سرمایه که حاوی سطوح بالایی از لیست نشده زیرساخت دارایی است که طبقه بندی به عنوان “دفاعی”. در این راه آشکار را “متعادل” صندوق است که در واقع یک misnamed “رشد” صندوق.

من اغلب اشاره به عنوان مثال موتور معاملات انجمن فوق العاده صندوق که رتبه اول برای سال تا زمان بحران مالی جهانی در سال 2008. سپس آن ها را رتبه بندی برای سال گذشته در هزینه های بزرگ به اعضای باقی مانده با توجه به قرار داشتن بیش از حد بسیاری از دارایی های خود را به زیرساخت است که به شدت کاهش یافت در پست-GFC رکود اقتصادی است.

تصمیم دولت به مردم اجازه می دهد در استرس های مالی برای خروج از $10,000 در این سال مالی و بعد شده است یک شوک به سوپر بودجه که برنامه ریزی شده است و بر اساس اعضا قادر به برداشت تا زمانی که بازنشسته شود.

من امیدوار هستم که ما نمی بینم تکرار تاریخ به عنوان برداشت پول نقد در صندوق های با سطح بالایی از سرمایه گذاری در زیرساخت های اجرای در برابر دارایی های جامد.

آنچه را که به شما توصیه re مالیات بر زمین در ویکتوریا? من یک ملک سرمایه گذاری که بر روی زمین مالیات باید پرداخت شود. من هم 25 درصد سهم در یک روز تعطیل در خانه با خواهر و برادر که خود را و هر گونه دارایی دیگر به جز خانه خود را. ارزش خود را از خانه تعطیلات مالکیت نمی خواهد رسیدن به قطع محدودیتی برای مالیات بر زمین. پس چرا آنها را مجبور به پرداخت مالیات بر زمین? و به همین دلیل است که این حساب برای من فرستاده ، این شرم آور است برای من به آنها بگویید که آنها مجبور به پرداخت مالیات بر زمین به خصوص آن را به عنوان به نظر نمی رسد موجه. M. D.

یک فرد را معاف از مالیات بر زمین است که در غیر این صورت وضع اموال با ارزش بالا 250.000 دلار در ویکتوریا.

من به عنوان خوانده شده به شما عنوان کرد و گفت که با توجه به خود را به طور مشترک متعلق به ویکتوریا تعطیلات در خانه هر مشترک مالک زمین ارزش کمتر از 250.000 دلار است.

شما دریافت ارزیابی مشترک از طرف دیگر مشترک صاحبان به سادگی به خاطر شما همه تصمیم در این و یا اگر شما نمی, دولت, درآمد, دفتر (SRO) به سادگی انتخاب شما.

هنگامی که مواجه با به طور مشترک برگزار زمین SRO تعیین مالیات بر زمین در دو مرحله است.

اولا این امر در مالیات بر زمین به طور مشترک به عنوان در مورد خود مشترک صاحبان و سپس آن را محاسبه مالیات بر فردی که در مورد شما که در آن شما را نگه دارید یکی دیگر از سرمایه گذاری ملک.

خواهر و برادر خود را پس از دریافت یک کسر است که کمتر از هر کدام سهم خود را از مالیات برای به طور مشترک متعلق به ملک یا هر گونه مالیات بر زمین برای ارزیابی خواص دیگر آنها خود را.

به عبارت دیگر اگر تنها اموال خود را در آن موضوع را به مالیات بر زمین است که به طور مشترک برگزار می شود خانه برای تعطیلات و به عنوان سهم خود را به ارزش کمتر از 250 ، 000 $و سپس آنها را بدون مالیات پرداخت.

در مورد خود شما دریافت یک ارزیابی فرد است که شامل همه مشمول مالیات زمین شما خود از جمله سهم خود را از به طور مشترک متعلق به زمین است. آن است که در واقع بسیار پیچیده فرایند سه مرحله ای است که به خوبی توضیح داده شده در SRO وب سایت.

بنابراین من انتظار می رود که در زمین-ارزیابی مالیاتی شما دریافت خواهد بود فردی خود را ارزیابی نمی شود و به اشتراک گذاشته شده خود را با صاحبان شرکت. شما می توانید بررسی کنید که با تماس با 13 21 61 یا ارسال SRO آنلاین پرس و جو.

اگر شما یک سوال برای جورج کوکران ارسال آن به سرمایه گذاری شخصی, PO Box 3001, Tamarama, NSW, 2026. کمک خطوط: استرالیا مالی شکایت قدرت 1800 931 678; Centrelink حقوق بازنشستگی 13 23 00. همه نامه ها پاسخ داده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در پول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de