همه آنهایی که مرده’: فیلم نقد و بررسی

وجود دارد یک میزبان از مهم و حتی حیاتی ایده پشت “همه آنهایی که مرده” یک هیبرید دوره قطعه پرداختن به برزیل را حل میراث برده داری و اثر آن را تا به حال در همه بیش از حد اغلب به عنوان معاصر نژادپرستی بدخیم سمیت. مجموعه تا حد زیادی در سال 1899 11 سال پس از لغو برده داری اما طوری طراحی شده مدرن در سائو پائولو به طور فزاینده خونریزی به تصویر این فیلم را شایسته اهداف مانع یک گویایی است که به نفع نمایشگاه بیش از ظرافت: داشتن یک شخصیت بیان او استعمار گناه با دیدن ارواح مرده بردگان احساس می کند بیش از حد کهنه و هنگامی که با چنین فرویدی هیستری. Caetano Gotardo و مارکو دوترا همکاری به عنوان مدیران برای اولین بار کانال های مصنوعی از اواخر Manoel de Oliveira اما بدون فریبنده راز مانع قابل فهم نداده که آرزوی یک مطلب ظریف رویکرد است. بین المللی و چشم انداز نامشخص در بهترین حالت.

آن را کمک نمی کند که شخصیت یک فورا اوراق قرضه با میرد پس از چند دقیقه اول. Josefina (Alaíde کاستاریکا) است که بنده به Soares خانواده اشرافی کشت و زرع قهوه قبیله که زوال قدرت نشده و تحت تاثیر احساس خود را از حق. زمانی که Josefina هیچ بیشتر مادر ایزابل (Thaia Perez) bemoans این واقعیت است که وجود دارد دیگر کسی به شستن پاهای خود را, اجازه دهید به تنهایی مناسب و معقول فنجان جاوا.

ایزابل را نگه می دارد در مهار دختر آنا (کارولینای Bianchi) که سست و هوا به سختی موجود هیستری صحبت از هر دو جنون و خطرناکی تمایلات جنسی کنترل نشده. خواهر ماریا (Clarissa Kiste) یک راهبه که ترجیح می دهم یک منزوی هستی نگران است توسط Ana ثابت اشاره به سابق خود را کشت و زرع که زنان چپ و پنج سال قبل با درک آنها فقط می خواهم به طور موقت در São Paulo است.

محبوب ترین ها در انواع

سه نفر از زنان سفید پوست است نماینده — هر کس در این فیلم نماینده — سه روش مختلف که با این وضعیت از دست دادن به عنوان ثروتمند زمین و صاحبان برده. ایزابل به سادگی حاضر به زندگی هر یک از دیگر راه های کاهش در شرایطی و در نتیجه دردناک بیماری های روان تنی. آنا را عصبی کمتر نجیبانه و او شروع به تصور کنید که او می بیند برخی از آنها مرده بردگان سابق و نه در یک شوم فقط در حال حاضر. ماریا پاسخ به سقوط خود از فضل برای ورود به صومعه که در آن او می خواهم را ترجیح می دهند به طور دائم به دور از جهان است که خیانت او نبود که او تنها عضو خانواده با سر خود را با هم. امید برای برخی از کمک به او در سفر به دیدن پدرش بارون Jorge (Luciano Chirolli) در سابق خود را کشت و زرع در حال حاضر متعلق به ثروتمند ایتالیایی, اما او به خصوص علاقه مند به تکان دادن تا یک زندگی با کاهش مسئولیت.

با Josefina رفته خانواده نیازهای خانواده کمک کند تا upper-class همسایه Romilda (مکرر اولیویرا بازیگر Leonor سیلویرا) وام خود بنده Carolina (Andréa متحرک) که کمتر رضایت بخش است. در ضمن Romilda برادرزاده ادواردو (Thomás Aquino) پیشنهاد شده است که به عنوان یک خواستگار مناسب برای Ana دست; هر چند حمل “لکه دار” بودن مخلوط نژاد, حداقل او را مایل به خواستگاری ایزابل دختر که نه تنها فراتر از شبنم جوانان بلکه آشکارا آجیل. ادواردو به طور طبیعی یک نماینده از یکی دیگر از نوع رقم: ظریف و بسیار کشت و حساس به سحر شعر و موسیقی او را به عنوان یک مرد به دام افتاده بین انتظارات از نژاد و طبقه به علاوه او تا به حال در رابطه با امر است که می افزاید: یکی دیگر از برچسب به یک شخصیت در حال حاضر بیش از حد بر دوش با دال.

آنا شروع به عقده روحی در نیاز به پیدا کردن خود را برده سابق Iná (Mawusi Tulani) و همسر Josefina نوه آنتونیو (Rogério بریتو) باور او می تواند پر نقش بنده به عنوان به خوبی به عنوان کار برخی از Candomblé سحر و جادو برای درمان ایزابل. وقتی ماریا باعث می شود او بی فایده سفر برای دیدن پدر او نیز واقع Iná که سرکوب او آنگولا ایمان در سال های اخیر دانستن است که پایبندی به ادیان آفریقایی خواهد به او آسیب برساند توانایی جا به واقعیت عمیقا تقسیم پست-برده داری برزیل. هر چند تمایلی به بازگشت به Soares دایره خانواده او موافقت می کند که به طور خلاصه به کمک ماریا تا حد زیادی به خاطر او امیدوار است برای پیدا کردن گم شده خود را ، در این مراسم او در مراحل خانه خود را در شهر زنده غرور در او ایمان آوردند و او باقی می ماند در سن پائولو با پسر جوان ژوئن (Agyei Augusto) اتصال با جامعه همکاری دینداران او به عنوان جستجو برای آنتونیو.

در خود به طور مشابه, زن محور فیلمهای قبلی مدیران Caetano Gotardo (“حرکت موجودات”) و مارکو دوترا (“رفتار خوب”) همچنین با استفاده از شخصیت های به عنوان stand-ins برای مشکلات اجتماعی اما با “همه آنهایی که مرده” آنها اضافه شده است hermeticism که بلوک های عاطفی دخالت نمی, کمک بدیهی است که محاسبه و ساخت و ساز از هر نقش. حتی آنتونیو نسبتا یک شکل و کوچک ساخته شده است به ایستادن برای چیزی که او می شود یک خیابان سبکتر ساخت و او را نه فقط یک نماد مدرنیته بلکه کسی آوردن نور به تاریکی است. بدون شک مسائل Gotardo و دوترا در حال دست و پنجه نرم کردن با شایستگی به نور بیشتر میدرخشید در آنها به خصوص راه طبقه حاکم و کلیسا سرکوب آفریقایی معنویت در عین حال این فیلم احساس می کند که از پیش تعیین شده است که این پیام را هرگز خیلی فوری به عنوان در حال حاضر با Bolsonaro دولت در قدرت تضعیف شده است.

حتی به طور بالقوه ایده جالب به تدریج معرفی عناصر مدرن در سائو پائولو احساس نوعی عادی است. آن را برای اولین بار متوجه شده در موسیقی نامشخص تاریخ است که نقش بیش از برخی از مکالمات پس از آن بیشتر به عنوان یک ساختمان دیدم رفتن تا نزدیکی Soares صفحه اصلی. به زودی صدای آتش بازی شنیده است (در طول روز) و ساخت و ساز و صداهای حمله به خانه را آرام داخلی, دیوار, نقاشی های دیواری دیده می شود و سپس در نهایت کل شهر مدرن گذاشته است قبل از Iná و ژوئن به عنوان آنها پیک نیک در پرتگاه. جالب آن غرور و در عین حال مانند شخصیت خود را به طوری calculatedly طراحی شده برای اشاره به تداوم نژادپرستی و کلاس تقسیم معاصر در برزیل است که از آن می شود و در عین حال مفهوم دیگری برای شناسایی و فروشگاه در یک سر قبل از حرکت.

تصاویری از همیشه خوش آمدید, دخول دو دانه ئی Hélène Louvart (“نامرئی زندگی” مبارک “به عنوان Lazzaro”) هستند سخاوتمندانه تشکیل شده است نگه داشتن یک مهار تنگ در آنچه دیده می شود در خارج از Soares عمارت تا به تدریج بیشتر و بیشتر است که دیدم به عنوان جهان خود را تراشه و واقعیت خودشو تحمیل. این فیلم به فصل تقسیم شده است که کمک می کند تا با ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>