تمام راه های هالیوود کارگران می توانند کمک مالی

به عنوان هالیوود اصناف شروع به درخواست دولت آمریکا برای کمک به کارگران بیکار بسیاری از انجمن صنفی و تلاش مردمی springing تا به کمک در این میان است.

Netflix عمده بود شرکت را تعهد و حمایت از 1 میلیون دلار برای کمک به خارج-از-کار خدمه در سراسر صنعت, سازمان که حمایت از سرگرمی های کارگران و کارگران در Netflix بکشد-تولید شده را نشان می دهد.

در اینجا برخی از دیگر انجمن صنفی تلاش و بودجه است که با هدف برای کمک به کارگران در صنعت سرگرمی:

SAG-AFTRA Covid-19 فاجعه صندوق

SAG-AFTRA یک نرم افزار آنلاین برای اعضای تحت تاثیر coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی به درخواست بودجه برای اجاره و آب و برق صورتحساب های پزشکی و سایر ملزومات. آن را در دسترس به تمام عیار عضو که حق عضویت پرداخت می شود از طریق Oct. 2019. انجمن صنفی نیز درخواست برای کمک های مالی به این صندوق از کسانی که قادر به ارائه کمک های مالی.

WGA

از انجمن صنفی نویسندگان امریکا را پوشش می دهد “100% از هزینه-های (از جمله معافیت و شرکت های بیمه) برای هر دو شبکه و خارج از شبکه تست و غربالگری” برای کوروناویروس. بررسی انجمن وب سایت برای منابع بیشتر.

DGA

هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا ارائه می دهد وام های کوتاه مدت را تحت تاثیر قرار اعضاء و نیز پوشش می دهد هزینه coronavirus تست.

IATSE

IATSE را COVID-19 پورتال شامل اطلاعات رایگان تست برای اعضاء و تشویق همه برای تماس با اعضای کنگره به آنها را بپرسید شامل سرگرمی کارگران در دولت بسته امداد.

Teamsters

Teamsters Local 399 دارای یک COVID-19 صفحه اطلاعات و همچنین اطلاعات مربوط به فروشگاه های زنجیره ای استخدام واجد شرایط رانندگان کامیون.

MPTF

تماس 323-634-3888 به پرس و جو در مورد Motion Picture & Television صندوق برنامه برای کمک به کارگران صنعت. “موقت اضطراری کمک های مالی در دسترس است برای واجد شرایط صنعت اعضا دچار مشکلات مالی به دلیل بیماری و ناتوانی بیکاری و یا دلایل دیگر. این کمک ممکن است پوشش هزینه های چنین به عنوان رهن یا اجاره پرداخت قبوض آب و برق, ماشین, بیمه خودرو پرداخت و غذا” سازمان ” وب سایت می گوید.

Musicares

ضبط آکادمی و Musicares ایجاد Musicares COVID-19 صندوق امداد برای کمک به حمایت از کسانی که درآمد از دست رفته با توجه به لغو مباحث برنامه ریزی و یا اجرای برنامه های.

سینما کارگر صندوق همبستگی

سینما کارگر همبستگی صندوق نزدیک به 70000 $برای شهر نیویورک تئاتر کارکنان با تشکر از کمک های مالی از مردم از جمله Karyn Kusama و جیمز Schamus.

صندوق امداد برای هالیوود کارکنان پشتیبانی

تلویزیون نویسنده لیز Alper آغاز صندوق امداد برای هالیوود کارکنان پشتیبانی است که مطرح شده بیش از $500,000 از طریق GoFundMe از جمله کمک های مالی سخاوتمندانه از Lena Dunham, Ryan Murphy, David Benioff و بسیاری دیگر.

کمک به کارگران ساعتی

روزنامه نگار و رسانه های اجتماعی maven یاشار علی آغاز شده است GoFundMe به جمع آوری پول برای ساعتی کارگران است. این صندوق مطرح شده بیش از $200,000 پس از ایجاد آن در 19 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>