همه شما نیاز دارید این است که عشق به خود: موج سلامتی آهنگ ها توضیح داد

Demi Lovato اولین بار یک تک آهنگ های جدید امروز. با عنوان “من عشق من” آهنگ یک حساب از انواع: آینده-به-شرایط پذیرش از خودش زگیل و تمام. این ویژگی کر: “من تعجب می کنم زمانی که من عشق من کافی است ؟ / چرا من همیشه به دنبال سوار شدن یا مرگ ؟ / چون معدن تنها قلب من میخوام باید برای زندگی است.” این پل آمده است: “من ده از ده آیا شما هرگز آن را فراموش نکنید.” این ویدئو را برای “من عشق من” متصلب است تا برخی از 5.5 میلیون بازدید در یوتیوب در 24 ساعت اول آن.

این یک مفهوم جدید — به عنوان ویتنی هوستون سنگ در سال 1985 (و در حال حاضر به عنوان یک هولوگرام تور اروپا) “یادگیری به خودتان را دوست دارم / آن را بزرگترین هدیه ای است که از همه است.” اما اواخر سوپراستار مرگ تصادفی غرق شدن — پس از چند دهه از سوء مصرف مواد در تلاش و با توجه به سابق او عاشق رابین کرافورد درونی همجنسگرا ستیزی — نشان می دهد که او هرگز قادر به به طور کامل در آغوش که سرود.

اما در سال های اخیر شاهد یک جریان ثابت از آهنگ های محبوب مورد پذیرش خود در میان آنها: سلنا گومز “از دست دادن شما به من عشق” تیلور سویفت “من!,” Meghan Trainor است: “من عشق من” Hailee Steinfeld “عشق خودم” و التون جان برنده جایزه اسکار “(میخوام) Love Me Again.” یکی از دلایلی که امروز تمرکز بر سلامت روان رانندگی خیلی از این هنری خود بازتاب و این قطعا درست است تا حد زیادی. یکی دیگر جامعه شناختی عوامل ممکن است oversharing طبیعت از رسانه های اجتماعی ما-وسواس زندگی که در آن هر دو پایین و بالا در حال تجزیه و تحلیل در زمان واقعی — و همچنین باز کردن درب به انتقاد ترغیب دیگر نگاه به درون.

جایزه گرمی برنده Lizzo پدید آمده است به عنوان پوستر دختر برای عشق به موسیقی, و به درستی. “سفر واقعا یک کلمه تند و تلخ برای چه او را از طریق رفته تا آنجا که به کار خود عشق فضا” تولید کننده ریکی نی گفت: تنوع در سال گذشته است. “از آنجا که به او می گویند او شده است صحبت کردن در مورد عشق خود را برای مدت زمان طولانی — قبل از ‘تندرستی’ بود buzzword. رفتن به عقب و گوش دادن به آهنگ او ‘پوست من.’ این چیزی بود که او را بر روی نقشه. … مثل بقیه Lizzo تا به حال فراز و فرود رفته و از طریق مبارزات — آن را قطعا نشده است مستقیم و راه باریک است. اما من فکر می کنم که او سرود از عشق به خود کمک کرده است تا او را به جایی که او در حال حاضر است.”

“آن چیزی که مورد علاقه من به نوشتن در مورد” جایزه گرمی و گلدن گلوب نامزد شده ترانه سرا جاستین Tranter گفت: در موضوع عشق به خود است. “من اساسا به خودم — I put a big fat حلقه در انگشت من — پس من در هر زمان فرصتی برای کار بر روی پروژه ای است که قرار می دهد تمرکز بر روی خودتان آن را بسیار الهام بخش است به من.”

Tranter پیدا کرده است فرصت های متعدد در سال های اخیر به درخشش نور را در خود عشق است. به عنوان او گفت: تنوع: “این که آیا آن را” عشق خودم “[2015] برای Hailee Steinfeld یا “مؤمن’ [2017] با Imagine Dragons در مورد دن [رینولدز] رفتن را از طریق یک سفر از عشق به خود و یا سلنا [گومز] شغل من است به بالا بردن آنچه که هنرمند فکر کردن است. و اگر در لحظه وجود دارد که در آن ما می تواند تمرکز بر عشق به خود و رشد پس از آن من پرتاب نیروی کامل در آن ایده ها.”

“از دست دادن شما به من عشق” — Tranter های اخیر آهنگسازی با همکاری گومز که ممکن است یا ممکن است در اشاره به او سابق جاستین بیبر — منجر به یک شماره 1 آمار برای خواننده است. “هر کس می خواهد به شنیدن هنرمندان صادق و معتبر و او صادقانه و اصیل آواز می خواند: “به عشق من به عشق من به عشق من’ ” گفت: Tranter. “در این تفرقه f–ked تا بار است که یک پیام هر کس می خواهد به شنیدن.”

جالب آهنگ ها در مورد سقوط در عشق یا احساس محبت برای فرد دیگری هستند عملا وجود ندارد در نمودار این روز است. مثلا سنگ نورد ها بالای 50 رتبه بندی ویژگی ها تنها دو آهنگ با “عشق” در عنوان: لوئیس Capaldi را “کسی که شما را دوست داشت” و لیدی گاگا را “احمق دوست دارم.” سابق tellingly با استفاده از زمان گذشته و تداعی احساس ناامیدی (به عنوان مخالف به احساسات یک عاشقانه نا امید کننده) — “من قصد دارم زیر این بار من از ترس هیچ کس به جز من” Capaldi ابراز تاسف.

گاگا در ضمن تمرکز بیشتر بر یک نگرانی جهانی. “پیام پشت ‘احمق عشق مهم است و به موقع به دلیل وجود دارد هیچ چیز قوی تر از عشق به درمان جهان” دل شکسته گفته است. هرگز یکی به چشم پوشی از این زمانه اما دل شکسته همچنین با اشاره به اهمیت توانمند سازی خود را با شعر مانند “هیچ کس جاوا, heal me” و “باید ایمان من است.” او صریح تر در این پیام که همراه با سال گذشته اولین زیبایی خود را با نام تجاری Haus Labs: “ما می خواهیم شما را به خودتان را دوست دارم.”

Jason پادشاه نیویورک استاد دانشگاه می آموزد که تاریخ موسیقی پاپ بود, به نقل از شکست نخوردگان عنوان کرد و گفت: “در 10 تا 15 سال گذشته دیده اید, سیاه, نوازندگان در R&B و hip-hop هنوز بررسی مسائل صمیمیت اما انجام آن از طریق لنز آسیب می رساند.” او افزود: “شما باید دریک با ‘جعلی عشق” یا “ساعتی” که در آن آن را مانند, چگونه می توانم اعتماد در یک رابطه ؟ یا Cardi, B, کسی که رپ زیادی در مورد روابط, اما وجود دارد مقدار زیادی از بدبینی وجود دارد.”

پادشاه ذکر آرتا فرانکلین به عنوان مثال کلاسیک از یک هنرمند که “می دانستم که چگونه به تمجید یک نوع همه جانبه با سرمایه L. من فکر می کنم جوان هنرمندان است که علاقه مند است که مفهوم” او گفت:.

مقاله با عنوان “آنچه ما زمان انتخاب موسیقی می گویند در مورد عشق مدرن” در مجله آنلاین بسیار بیشتر اظهار نظر در روند: “شما را تشخیص دو تم مجزا — breakups ، اما آنچه اتفاق افتاد به عشق آهنگ؟”

در سال 1976 Paul McCartney خواند: “شما می خواهم فکر می کنم که مردم تا به حال به اندازه کافی از silly love songs.” بدیهی است در سال 2020 ما در نهایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>