اتهام اعضا درگیر در Cronje رسوایی تحویل به هند برای بازجویی


اتهام اعضا در مرکز Hansie Cronje match-fixing رسوایی 20 سال پیش شده است مسترد از لندن به هند که در آن او خواهد بود بازجویی و خواست به ارائه اسامی بازیکنان دیگر و کشورهایی که ممکن است فاسد.

پلیس دهلی شده بود به دنبال Sanjeev چاولا به دلیل اتهام دست داشتن در تبانی در بحث های که در آن Cronje سابق آفریقای جنوبی کاپیتان حال اعتراف به دریافت پول از امثال به رفع مسابقات در طول Proteas’ یک روز بین المللی سری در هند در سال 2000.

The Hansie Cronje scandal rocked world cricket.

این Hansie Cronje رسوایی را لرزاند جهان کریکت.اعتبار:اکشن Photographics

بعدها کشف شد که Cronje را متقاعد کرده بود هم تیمی های Herschelle گیبس بی باک رودخانه و عنکبوتی که تار میتند نیکی Boje به زير انجام است. گیبس و Boje بعدها ممنوع به مدت شش ماه و جریمه آفریقای جنوبی به مقامات.

دهلی پلیس نیز متهم هند مبتنی بر سه راجش Kalra Krishan و سونیل کومار دارا بودن درگیر در رسوایی در حالی که Manmohan خطار گزارش زندگی در خارج از کشور نیز نام برد. آنها شده اند به اتهام خیانت و توطئه جنایی.

تبلیغات

اتهام ورق گزارش ویژگی های 65 شهود و شامل 2500 صفحه است.

Cronje کشته در سقوط هواپیما در سال 2002 اما واقعیت این دهلی پلیس در نهایت برنده خود را در زمان طولانی پیشنهاد به چاولا تحویل به معنی مورد می تواند دوباره باز کرد.

در مصاحبه با cricinfoسابق دهلی کمیسر پلیس Neeraj کومار که مشغول به کار مورد برای مدت زمان طولانی نشان داد او شده بود شگفت زده برای پیدا کردن هیچ هزینه ای ورق از 2000 مورد بوده است تا به حال تسلیم شود.

در حال حاضر که چاولا از دست داده بود پیشنهاد خود را به باقی می ماند در انگلستان کومار گفت: جزئیات بیشتر در مورد بازی ثابت و بازیکن ارتباط با امثال طریق 1990s ممکن است ساخته شده است.

“پس از او [چاولا] اصلی است که مغز متفکر همه چیز اگر او همکاری و اگر او بازجویی به درستی او خواهد آمد تا با تمام جزئیات توطئه … که درگیر شدند. این شخص تا به حال یک تیم به خطر بیافتد … شما هرگز می دانم آنچه که او انجام شده بود با تیم های دیگر. مهمتر از همه آنچه که او انجام شده بود با دیگر تیم کریکت هند” کومار گفت.

بین المللی کریکت شورای واحد ضد فساد می تواند درگیر در این پرونده است.

کریکت را از کار افتاده کوچک قرار گرفت و در نوبه خود از قرن سابق پاکستان کاپیتان سلیم ملک و کاپیتان محمد Azharuddin در میان کسانی که گرفتار شود.

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر