آلن گارفیلد, ‘نشویل’ و ‘گفتگو’ ستاره می میرد از Coronavirus در 80

آلن گارفیلد یک بازیگر است که در ظاهر مانند فیلم “نشویل” و “شیرین کاری مرد” درگذشت از coronavirus با توجه به “نشویل” شرکت ستاره Ronee Blakely. او 80.

“RIP آلن گارفیلد این بازیگر که با بازی من در “نشویل” درگذشت امروز از Covid; من قطع سر در اشک; تسلیت به خانواده و دوستان; من ارسال خواهد شد بیشتر به بعد; بازیگران و خدمه ارسال عشق” Blakely ارسال شده در Facebook در روز سه شنبه.

گارفیلد برای اولین بار به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش بزرگ در سال 1968 فیلم “موج, Girls ’69” پس از تحصیل در اکتورز استودیو در نیویورک با Elia Kazan and Lee Strasberg. او شناخته شده برای بازی فاسد و شرور بازرگانان و سیاستمداران است. خود فیلم دیگر شامل اعتبار وودی آلن “موز” “دولت از چیزهایی که “تا پایان جهان” و فرانسیس فورد کاپولا را “گفتگو” و “باشگاه پنبه.” نهایی خود را, فیلم ظاهر شد و در “رئیس زابل ک” که منتشر شد در سال 2016 اما فیلم برداری در سال 1986.

بازیگر اقامت در Motion Picture کشور خانه و بیمارستان در وودلند هیلز کالیفرنیا پس از درد و رنج سکته مغزی در سال 2004. او همچنین تا به حال سکته مغزی و پنج سال قبل قبل از فیلمبرداری رومن پولانسکی را “دروازه نهم” در سال 1999.

قبل از تبدیل شدن به یک بازیگر گارفیلد یک بوکسور آماتور و مشغول به کار به عنوان یک خبرنگار ورزشی.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>