الفبای اهدای 800 دلار منگنز در پاسخ به شیوع کروناویروس

الفبای Inc اهدا خواهد شد بیش از 800 میلیون دلار (645 میلیون پوند) در بودجه نسبت به تولید تجهیزات پزشکی استفاده می شود برای مبارزه با COVID-19 و در آگهی و اعتبار به دولت و سازمان بهداشت و کسب و کار, مدیر ارشد اجرایی سوندار پیچای گفت: در روز جمعه.

این شرکت در حال کار با Magid دستکش ایمنی و به تولید 2 میلیون به 3 میلیون ماسک صورت و از نظر مالی حمایت از تلاش ها برای افزایش ظرفیت تولید برای نجات دستگاه های پزشکی و حفاظت فردی, تجهیزات پیچای گفت.

سریع شیوع است که به کشته شدن نزدیک به 25000 نفر در سطح جهان تیره و تار است سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان و منجر به کمبود تجهیزات پزشکی از جمله ماسک های صورت و هواکش.

این شرکت ارائه خواهد شد 340 میلیون دلار در گوگل اعتبار آگهی برای کوچک و متوسط کسب و کار فعال در آن پلت فرم و 250 میلیون دلار در آگهی کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی و بسیاری از سازمان های دولتی پیچای گفت: در یک پست وبلاگ.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد افزایش به 873; ماهاراشترا در مجموع 210

Alibaba است به جک ما می پیوندد توییتر با اولین صدای جیر جیر در ماسک به ما کمک مالی

Alibaba Group Holding Ltd. از بنیانگذاران Jack Ma اتحاد پیوست توییتر.

در اولین توییت Ma ارسال شده عکس های هواپیمایی چین شرقی هواپیما با جعبه coronavirus کیت های آزمایش و ماسک صورت میله میله به حمل و اهدا به آمریکا از شانگهای.

“همه بهترین دوستان ما در آمریکا,” او نوشت که به دست آورد بیش از 3500 رسانهها و 20000 لایک در ساعت اول پس از ارسال. او در توصیف خود را به عنوان یک “معلم نیکوکار کارآفرین” را به تازگی ایجاد شده مشخصات که در صدر 10,000 پیروان در یک ساعت.

توییتر اجرایی جک دورسی را بازتوییت کرد Ma پست استقبال از او را به پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>