آمازون ضربه Covid-19 همه گیر گلایه, ساعت $345 میلیون سود

آمازون با سنجش سود $345 میلیون نفر در آن کسب و کار بین المللی کمک تعداد بیشتری از مردم به خرید آنلاین. E-commerce غول پیکر است که شاهد چنین سود در کسب و کار جهانی برای اولین بار به عنوان گذشته چند محله به حال گزارش زیان.

آمازون فروش خالص افزایش 40 درصد به $88.9 میلیارد دلار در سه ماهه دوم در مقایسه با $63.4 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال 2019. با وجود این همه گیر آمازون درآمد خالص دو برابر شد و به $5.2 میلیارد دلار در سه ماهه دوم در مقایسه با درآمد خالص از $2.6 میلیارد دلار در مدت مشابه در سال 2019.

“بین المللی بخش سود آور بود این سه ماهه و این یک نشانه. آن را به شدت رانده و وانت در تقاضا است که ما را دید گفت:” برایان تی Olsavsky ارشد معاون رئیس جمهور و رئیس امور مالی خود را در طول Q2 درآمد تماس بگیرید. به گفته او آمازون عامل در سالم تاسیس کشورها و شرکت شتاب تصویب آن پرداخت آبونمان برنامه — نخست. این برنامه کاربران می دهد دسترسی به خدمات اضافی. “بنابراین وجود دارد کمی به جلو سرمایه گذاری در نخست منافع در بسیاری از این کشورها. اما آنچه شما همچنین در حال سرمایه گذاری در کشور جدید. بدیهی است که هند یکی از بزرگترین و بلکه به میزان کمتر غرب آسیا و برزیل و ترکیه و استرالیا اخیر شده است. بنابراین همیشه وجود دارد یک عنصر از گسترش رفتن” گفت: Olsavsky.

دیوید Fildes مدیر روابط سرمایه گذار آمازون گفت: این شرکت متمرکز شد digitising هند فروشندگان. این شامل بسیاری از هالتر کوچک و متوسط کسب و کار. “ما راه اندازی شد برخی از ویژگی های جدید وجود دارد برای کمک به حمایت از digitisation تلاش” گفت: Fildes. آمازون قصد دارد برای کمک به دیجیتالی فعال کردن کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور به عنوان بخشی از $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری تعهد است.

آمازون رئیس جف بزوس گفت: این شرکت صرف بیش از 4 میلیارد دلار در سه ماهه به نگه داشتن کارکنان امن است. “ما ایجاد 175,000 شغل جدید پس از ماه مارس و در حال آوردن 125,000 از این کارکنان به طور منظم تمام وقت موقعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>