صادر شده در: Modified:

آمازون را انبار در فرانسه حداقل تا اوایل هفته آینده پس از یک دادگاه دستور داد آن را به حد تحویل به کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

تبلیغات

در یک سند داخلی ارسال به اتحادیه های کارگری پیش از جلسه روز چهارشنبه بعد از ظهر آمازون گفت: این برنامه ریزی به این کشور در شش انبارها که استخدام 10,000 دائم و موقت کارگران از 16 آوریل تا مارس 20 حداقل.

“این شرکت مجبور به تعلیق تمام فعالیت های تولید در تمامی مراکز توزیع به منظور ارزیابی خطرات ذاتی در COVID-19 اپیدمی و اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود (در آن دوره),” آمازون گفت: در این سند دیده می شود خبر داد.

در طول تعلیق آمازون را ضربه بزنید یک دولت بیکاری نسبی طرح برای پرداخت به کارکنان آن گروه گفت: در این سند داخلی.

آمازون فرانسه تابعه بازگشت نیست تماس به دنبال نظرات.

بزرگترین خرده فروش آنلاین رو نصب موشکافی در هر دو طرف اقیانوس اطلس سلامت اقدامات آن را در محل قرار داده برای حفاظت کارکنان از coronavirus در حالی که این معاملات با افزایش سفارشات آنلاین.

با بسیاری از مغازه ها در فرانسه توقیف به عنوان دولت تلاش می کند برای جلوگیری از همه گیر بسته شدن انبارها خواهد شد به احتمال زیاد مختل تحویل در سراسر کشور.

در حکم روز سه شنبه دادگاه قضایی فرانسه گفت آمازون تا به حال به انجام دقیق تر ارزیابی خطر ابتلا به کروناویروس سرایت آن در انبارها و باید آن محدود تحویل در عین حال ،

“ما متعجب و متحیر شده توسط حکم دادگاه با توجه به شواهد سخت رو به جلو آورده در مورد اقدامات امنیتی در محل قرار داده برای محافظت از ما کارمند” آمازون در بیانیه ای گفت.

“تفسیر ما نشان می دهد که ما ممکن است مجبور به تعلیق فعالیت های ما مراکز توزیع در فرانسه” این گروه اضافه کرد: این امر تجدید نظر در این تصمیم است.

مورد به دنبال یک شکایت Union Syndicale Solidaires یک گروه از اتحادیه های کارگری.

برخی از آنها تا به حال نام برای بسته شدن کامل از آمازون فعالیت در فرانسه و یا حداقل یک سرکوب پس از افزایش نگرانی های بیش از استانداردهای بهداشتی در حمل و نقل آن سایت با این استدلال که آنها بیش از حد شلوغ است.

آمازون در حال حاضر استخدام نزدیک به 10 ، 000 نفر در آن شش فرانسوی, انبارها, 6,500 از آنها در قراردادهای دائمی با توجه به تصمیم دادگاه است.

موارد COVID-19 آنفولانزا مانند عفونت ناشی از این ویروس گزارش شده در میان کارکنان از حداقل 19 آمازون انبارها در ایالات متحده و شرکت شده است آمار بالا مشخصات تظاهرات در چندین انبارها وجود دارد.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de