آمازون را تایید اولین مورد عفونت کرونا ويروسی توسط ایالات متحده انبار کارمند

آمازون کارگر در حمل و نقل تسهیلات در کوئینز نیویورک آزمایش مثبت برای کوروناویروس (COVID-19) این شرکت اولین مورد شناخته شده در ایالات متحده برای یک انبار کارمند.

آمازون به طور موقت تعطیل ملکه انبار آینده به عنوان e-commerce غول پیکر شده است در تلاش برای پاسخگویی به افزایش سفارشات آنلاین در میان شیوع کروناویروس.

“ما در حال حمایت از فردی که در حال حاضر در قرنطینه” آمازون هرزه در بیانیه ای گفت به CNBC. “از اوایل روز از این وضعیت ما کار کرده اند و از نزدیک با مقامات محلی به فعالانه پاسخ تضمین ما همچنان به خدمت به مشتریان در حالی که مراقبت از همکاران ما و ما پس از تمام دستورالعمل از مقامات محلی در مورد عملیات ساختمان ما.”

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط اطلس که گفت: چهارشنبه شب شیفت کارگران در آمازون ملکه تسهیلات آموخته مثبت COVID-19 آزمون از دیگر کارکنان. بر اساس این گزارش این شرکت تا به حال نه آگاهانه آنها را به ارائه گزارش کار — که آمازون را تکذیب کرد. یک شرکت هرزه اقیانوس اطلس گفت که این بسته ملکه تحویل ایستگاه برای “اضافی بهداشت” و “فرستاده همکاران خانه با پرداخت کامل.”

آمازون در روز دوشنبه گفت: حداقل پنج کارمند در امکانات در اسپانیا و ایتالیا آزمایش مثبت برای ویروس, CNBC گزارش داد در حالی که دو تا از e-tailer را سیاتل-دفتر منطقه کارکنان شناخته شده به قرارداد COVID-19.

در اوایل این هفته آمازون گفت: تامین کنندگان است که آن را قبول محموله تنها برای محصولات ضروری مانند لوازم پزشکی و آیتم های خانگی به آن انبارها در آمریکا و اروپا حداقل تا 5 آوریل به آزاد کردن موجودی بالا و تقاضای محصولات.

این شرکت همچنین اعلام کرده است که به دنبال به استخدام برخی از 100,000 اضافی کامل و کارگران پاره وقت در ایالات متحده به تنهایی. آمازون در حال بالا بردن حداقل دستمزد توسط 2 $در هر ساعت در ایالات متحده آمریکا (به 17 دلار در هر ساعت) از طریق آوریل برای همه کارکنان با مشابه افزایش می دهد در کانادا, انگلیس و اروپا است.

آمازون SVP از عملیات دیو کلارک نوشت: در یک پست وبلاگ که این شرکت با در نظر گرفتن مراحل اضافی در امکانات خود را برای محافظت از کارگران از COVID-19 قرار گرفتن در معرض از جمله ترویج “اجتماعی فاصله” در آن انبارها و افزایش فرکانس و نظم و دقت آن از روش های تمیز کردن.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>