آمازون گسترش بسته شدن از انبارها به عنوان Covid-19 ایمنی کارگر مبارزه ادامه دارد

صادر شده در: Modified:

آمازون گسترش بسته شدن از آن, فرانسوی, انبارها تا مارس 25 فراگیر این غول خرده فروشی آنلاین گفت: در بیانیه ای نوشته شده در سه شنبه آن را به عنوان استدلال در مورد آن به خاطر ساخت تحویل در فرانسه.

تبلیغات

آمازون ساخته شده در مورد آن در روز سه شنبه در دادگاه تجدید نظر به حفظ و تحویل در مسیر در کشور رد و اتحادیه اتهامات که آن را به انجام بهترین خود را برای حفاظت از کارکنان از Covid-19.

بزرگترین خرده فروش آنلاین رو نصب موشکافی به عنوان آن را مرتب افزایش سفارشات آنلاین در طول دولت مستندات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر و کارکنان ایمنی و فرانسه تبدیل به یک میدان نبرد.

آمازون بسته شش فرانسوی انبارها به کارگیری حدود 10000 نفر در آوریل 16, پس از کاهش حکم دادگاه که طرفه با اتحادیه های کارگری در هفته گذشته سفارش آمازون به تمرکز تنها در ارائه اقلام ضروری مانند مواد غذایی در حالی که در آن تجدید نظر سلامت پروتکل های.

آمازون وکلا روز سه شنبه گفت که بیش از حد محدودیتی در نوع کالا را می تواند ارائه خواهد قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مشتریان گیر در حبس بودند و دشوار برای به اجرا درآوردن.

“همه ما به آن نیاز دارید, تلفن, تجهیزات, محصولات, ما برای فرزندان جوان … ما نیاز به محصولات قادر به ادامه فعالیت های فیزیکی ما,” فرانسوا Farmine یک شرکت ایالات متحده وکلای مدافع به دادگاه گفت در سابق سلطنتی شهر ورسای است.

قضات گفتند که تحویل حکم در آوریل 24.

اتحادیه شکایت

فرانسه تنها کشوری که در آن آمازون دارای بسته تمام آن به اصطلاح تحقق مراکز پس از اتحادیه شکایت کرده است که آنها هنوز هم بیش از حد شلوغ و ثبت یک چالش قانونی.

تعداد فزاینده ای از اتحادیه های کارگری پیوست, واکنش از جمله فرانسه بزرگترین CFDT است که دیده می شود به عنوان متوسط بیشتر از چپ SUD که تحریک دادخواهی.

آمازون وکلا گفت که Seattle-بر اساس گروه کنترل میلیاردر, جف بزوس, آیا بهترین خود را به ارائه کارکنان با سلامت اقدامات بهداشتی از جمله ژل و ماسک صورت.

در این جلسه که در محل در یک اتاق استفاده می شود معمولا توسط دادگاه های کیفری دادگاه های Farmine گفت: اتحادیه’ هدف این بود که به تعطیل فعالیت در دسترس نباشد که به نوبه خود خواهد قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسب و کارهای کوچک است که با استفاده از این سیستم عامل به فروش کالاهای خود را.

“هدف این است که … برای جلوگیری از این شرکت” او گفت:. “این بسیار خطرناک است چرا که اگر مدیر این شرکت نمی تواند کار فعالیت های خود را بسیار جدی می توانید دنبال کنید,” او اضافه کرد: اشاره به امکان سرمایه گذاری از فرانسه است.

اتحادیه’ وکیل برجسته جودیت Krivine گفت که هیات نمایندگان شده بود باز به مذاکرات با مدیریت برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن ارائه برخی کالاها در حالی که مطمئن شوید اجتماعی فاصله تضمین شده برای جلوگیری از coronavirus سرایت.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر آمازون نتایج تقریبا قابل مقایسه با آنچه که آنها را در کریسمس و ما در حال گفت که وضعیت آنها قرار داده شده است در ناعادلانه است غیرقابل دفاع غیر قابل تحمل” او گفت:. “اجازه دهید نگه داشتن آن را مناسب و معقول لطفا.”

اما نه همه از آمازون کارگران حمایت اتحادیه’ طرح دعوی در دادگاه با حدود 15000 امضای یک طومار خواستار بازگشایی مراکز توزیع.

“اتحادیه نیست از ما بخواهید آنچه ما فکر گفت:” پریسیلا Soares یکی از دو نفر از کارکنان در آمازون سایت در Lauwin-Planque نزدیکی دوئه در شمال فرانسه که آغاز شده و درخواست.

“در آمازون آماده نیست برای این” اما به سرعت اجرا اقدامات ایمنی, او گفت:.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>