آمازون است که به یک سال رایگان از شبکه غذایی برای میلیون ها نفر از آتش TV, قرص صاحبان

پخت و پز و جریان ویدئو باید هر دو بالندگی به عنوان قرنطینه اصلی فعالیت — و در حال حاضر شبکه غذایی که فیوز دو حرفه را به ده ها میلیون نفر از آمازون کاربران دستگاه.

آمازون کشف پرداخت به دور یک ماه اشتراک رایگان به شبکه غذایی برای تمام کاربران از آتش تلویزیون و آتش قرص دستگاه در ایالات متحده است. این ژانویه گذشته آمازون گفت: آتش تلویزیون تا به حال بیش از 40 میلیون کاربر فعال; که بالاتر در حال حاضر اما این شرکت کاهش یافته است به ارائه یک به روز شده در شکل. آن فاش نشده چگونه بسیاری از آتش قرص ها در فعال استفاده کنید.

شبکه غذایی آشپزخانه شامل بیش از 2,300 بر روی تقاضا کلاس پخت و پز به میزبانی تالارهای سرآشپزها مانند Bobby Flay, Rachael Ray Giada De Laurentiis و Guy Fieri; انتخاب قسمت از شبکه غذایی پخت و پز نشان می دهد از جمله “30 دقیقه غذا” “Barefoot Contessa” و “صبحانه @ بابی” و بیش از 80 ، 000 دستور العمل های. این خدمات به طور منظم به قیمت $4.99 در هر ماه و یا $39.99 در هر سال است.

“بدیهی است که ما نمی دانم چیزی شبیه به این بود که در آینده با COVID گفت:” پیتر Faricy مدیر عامل شرکت کشف جهانی مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار. “مردم هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه و آنها در حال پخت و پز و و جریان بیشتر در خانه. این است که احتمالا این محصول ایده آل برای این بیماری همه گیر.”

نه شرکت افشای شرایط آمازون گسترش مقابله با کشف غیر از این که غول تجارت الکترونیک است که جای پای این لایحه برای 12 ماه رایگان دادگاه ها از مواد غذایی شبکه ، “آنها در حال پرداخت ما” Faricy گفت. “این باعث می شود [مشارکت] خیلی بزرگتر همه در یک بار.”

آمازون کشف راه اندازی شریک برای محتوا-و-تجارت خدمات که عرضه در ایالات متحده در ماه اکتبر 2019. کابل برنامه نویس و سه سال معامله است که باعث می شود آمازون الکسا منحصر به فرد سرویس های صوتی برای شبکه غذایی, آشپزخانه به ارائه دست آزاد ناوبری و گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای دستور العمل های.

“هنگامی که شبکه غذایی آشپزخانه آمد و به آتش تلویزیون و الکسا در سال گذشته ما شاهد چقدر مشتریان عاشق پخت و پز و یادگیری از خود را مورد علاقه سرآشپزها” Marc Whitten, VP آمازون سرگرمی دستگاه ها و خدمات در بیانیه ای گفت. “بسیاری از ما صرف زمان بیشتری را در خانه پخت و پز در طول این زمان به چالش کشیدن و نیاز به یک الهام بخش کمی. به همین دلیل ما هیجان زده به ارائه همه ما موجود و جدید آتش تلویزیون و آتش قرص مشتریان رایگان یک سال از دسترسی به شبکه غذایی در آشپزخانه است.”

کشف و مقابله با آمازون بوده است به رهبری Faricy — آمازون آلوم که هنوز ساکن در منطقه سیاتل است. قبل از پیوستن به کشف در سال 2018 شد VP آمازون بازار که در آن او نظارت شرکت های شخص ثالث و تجاری کسب و کار.

برای آمازون یک-سال-رایگان شبکه غذایی آشپزخانه یک perk برای خریداران دستگاه های خود را با هدف افزایش فروش و گسترش الکسا بیشتر به امریکا آشپزخانه. نیز وجود دارد یک تجارت کراوات: شبکه غذایی, آشپزخانه, کاربران می توانند خرید مواد تشکیل دهنده دستور غذا از آمازون تازه (به عنوان Peapod و Instacart) به طور مستقیم از برنامه. در چند هفته آینده, کشف راه اندازی یک “برنامه ریزی وعده های غذایی” یکی از ویژگی های این برنامه است که به کاربران اجازه انتخاب غذاهای مختلف و دریافت یک لیست خرید و خرید مواد غذایی از آمازون. البته به عنوان Faricy اشاره کرد: “آنها در حال گرفتن ترافیک زیادی از جهان, من مطمئن هستم که آنها به ما نیاز دارید در حال حاضر است.”

Faricy نمی گویند در حال حاضر بسیاری از مواد غذایی شبکه آشپزخانه مشترکین کشف امضا کرده است اما او ادعا کرد که برنامه دانلود شده است بیش از 5 میلیون بار تا به امروز است. به طور جداگانه این شرکت ارائه رایگان یک سال اشتراک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

در طول این ویروس همه گیر کلی بازدید کننده و watchtime هستند تا بیش از 50% و اشتراک را افزایش داده اند بسیار بیشتر از 50 درصد با توجه به Faricy: “ما تا به حال واقعا حرکت بزرگ.”

به دلیل COVID-19 شیوع کشف ماه گذشته به حالت تعلیق در تولید مواد غذایی شبکه آشپزخانه محبوب زندگی کلاس پخت و پز در نیویورک و L. A. studios. در مه 2 و 3 کلاس زنده خواهد بود در حال بازگشت به برنامه. دو روز سری, در حال تبلیغ به عنوان “ما با هم طبخ آخر هفته!”, خواهد شد از ویژگی های جدید کلاس پخت و پز — زندگی شخصی آشپزخانه والری Bertinelli اسکات Conant, Bobby Flay, تایلر, فلورانس, Amanda Freitag, Alex Guarnaschelli, مارک مورفی, Michael Symon و جت Tila.

آمازون آتش تلویزیون و آتش قرص مشتریان می توانید ثبت نام برای یک سال آزمایشی ارائه شده توسط دانلود شبکه غذایی آشپزخانه برنامه در آتش تلویزیون و دستگاه های قرص و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>