آمازون راه اندازی به روز رسانی آمازون آسان’; چشم های بعدی 300 mn مشتریان در هند

تجارت الکترونیکی آمازون در روز یکشنبه راه اندازی به روز رسانی آمازون آسان فروشگاه قالب است که ادغام چندین آمازون خدمات از طریق یک touchpoint. به روز رسانی قالب آمازون آسان فروشگاه ارائه خواهد شد یک لمس و احساس تجربه محصول از طریق یک محصول فیزیکی صفحه نمایش. مشتریان همچنین می توانید محل سفارش در آمازون است.با هدایت کمک از کارکنان فروشگاه و یا انتخاب کنید تا سفارش از فروشگاه و یا آن تحویل در آستان خود.

Kishore Thota, مدیر, تجربه مشتری و بازاریابی آمازون هند گفت: “این شرکت را می بیند آمازون آسان نقش مهمی در فعال کردن بعدی 200-300 میلیون مشتریان برای لذت بردن از خرید در آمازون است.به عنوان به خوبی به عنوان ایجاد شغل های محلی خود و فرصت های شغلی.”

صاحبان فروشگاه ها در حال حاضر قادر به اهرم آمازون آخرین مایل تحویل برنامه – ” من باید فضا برای ارائه بسته های به مشتریان در منطقه خود را به عنوان به خوبی به عنوان تسهیل وانت ایجاد جریان درآمد اضافی برای خود. اولین جمله منحصر به فرد آمازون فروشگاه آسان است در حال حاضر عملیاتی در Mahalakshmi طرح در بنگلور. آمازون به زودی گسترش به روز رسانی فروشگاه با فرمت به سایر نقاط کشور با موجود و جدید شبکه همکاران. آمازون در رقابت با رقبای خارج شده و متعلق به Flipkart و Reliance Industries’ e-commerce سرمایه گذاری JioMart که به سرعت در حال آوردن kiranas و مغازه های محلی بر روی سیستم عامل خود را.

“ما در حال همکاری با کسب و کارهای محلی و کارآفرینان برای کاهش موانع برای خرید آنلاین به خصوص برای مشتریان از پایین ردیف جغرافیای گفت:” Thota از آمازون. “این آخرین آمازون فروشگاه آسان فرمت گام دیگری در این راستا افزایش تعداد خدمات به مشتریان و همچنین ایجاد منابع درآمد برای صاحبان فروشگاه های,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: E-commerce صرف فراتر قبل از Covid سطح پست مستند در مترو + تصاویر

اتخاذ یک بومی اولین رویکرد برای ارتباط به روز رسانی به فروشگاه های مجهز به بهتر نام تجاری و محصول دید و یک منطقه مشخص برای دموی محصول. این کمک می کند تا در ایجاد اعتماد و اطمینان برای مشتریان در تجربه خرید خود را. در کنار چندین تاسیس مارک های مشتریان می توانید فهرست و فروشگاه از طیف متنوعی از منطقه ای و محلی علامت های تجاری در دسترس است.

با یک فضای اختصاص داده شده در کنار مجموعه ای از این مارک های آمازون گفته است که با اطمینان دید برای همه و ارائه طیف گسترده ای از انتخاب محصول برای مشتریان را انتخاب کنید. به روز رسانی فروشگاه با فرمت خواهد شد به طور انحصاری آمازون ارائه خدمات آسان. تمام به روز رسانی فروشگاه طراحی شده با مراقبت به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

آمازون با این نسخهها کار با چندین شبکه همکاران در سراسر هند مانند Vakrangee, Indiabuys و سرعت در میان دیگران را به آمازون آسان تجربه جدید-به-تجارت الکترونیک مشتریان. آمازون.در انتصاب همکاران و قطار صاحبان فروشگاه برای کمک به مشتریان پیدا کردن و خرید محصولات خود را انتخاب. این را قادر می سازد اضافی جریان درآمد برای کارآفرینان و کسب و کار مانند kirana فروشگاه های پزشکی و مغازه های لوازم التحریر, فروشگاه ها. آمازون با همکاری سرعت به رول از به روز رسانی قالب فروشگاه آسان با شروع بنگلور. آمازون را بیشتر گسترش این فروشگاه ها به سایر نقاط کشور در همکاری با شرکای دیگر.

“آمازون آسان فروشگاه پتانسیل انقلابی در راه مشتریان رویکرد تجارت الکترونیکی و خرید آنلاین و کمک به خرید سرویس اضافه خواهد شد بیشتر سهولت و راحتی” گفت: Anil Sharma, مدیر عامل, سرعت, نام تجاری, سرور, Pvt Ltd.

آمازون هند آغاز آمازون آسان به عنوان یک خلبان در سال 2015 و پس از گسترش به هر ایالت و قلمرو اتحادیه در سراسر کشور با شبکه بزرگ همکاران و همچنین هزاران نفر از کارآفرینان فردی. مشتریان می توانند همچنان به راه رفتن به نزدیکترین آمازون آسان فروشگاه در حال حاضر در سراسر کشور به سود کمک خرید خدمات برای خرید در آمازون است.در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>