“آمازون موزیک برای هنرمندان’ نرم افزار تلفن همراه راه اندازی

امروز آمازون موسیقی در حال راه اندازی “آمازون موزیک برای هنرمندان”: یک برنامه تلفن همراه برای هنرمندان و تیم خود را برای درک بهتر کسب و کار خود را بر روی پلت فرم.

در, راه اندازی آمازون, موسیقی برای هنرمندان در دسترس خواهد بود در هر دو سیستم عامل iOS و اندروید ارائه جریان عملکرد و بینش های یک هنرمند را به مخاطبان بر روی پلت فرم است که تخمین زده می شود حدود 55 میلیون نفر است. راه اندازی همراه با یک همراه و همدم سایت (artists.amazonmusic.com) که در آن هنرمندان و تیم خود را می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و همچنین به عنوان فرصت های مناطق, بهترین شیوه, منابع اضافی و بیشتر. داده ها که می رسد به عقب تا سال 2018 به روز رسانی در هر ساعت.

این برنامه به هنرمندان و تیم خود را از یک دیدگاه جهانی در جریان برای هر دو آهنگ و آلبوم ها; چگونه آهنگ های خود را در حال انجام با الکسا در آمازون موسیقی; جزئیات عملکرد در سراسر سرپرستی لیست پخش و ایستگاه; و بینش که در آن طرفداران خود را در حال جریان است.

بیشتر به طور خاص آمازون موسیقی برای هنرمندان شامل:

  • موفقیت جدید متریک از جمله صدای روزانه شاخص است که نشان می دهد چگونه یک هنرمند موسیقی در حال انجام در آمازون موسیقی با الکسا – از جمله بینش صدای درخواست توسط هنرمند آلبوم آهنگ و شعر.
  • دسترسی به نزدیکی زمان واقعی جریان اطلاعات ارائه هنرمندان با آخرین جریان اطلاعات در سراسر کل فروشگاه.
    • یک فن بینش برگه فراهم می کند که یک شکست یک هنرمند را بیشتر درگیر شنوندگان –طرفداران و Superfans – به طوری که آنها می تواند تمرکز بر رشد این بخش در طول زمان است.
  • تاریخ عضویت: سفارشی فیلتر بنابراین هنرمندان می توانید تاریخ های خاص و یا در طول زمان برای پیگیری عملکرد در نزدیکی زمان واقعی از جمله 24 ساعت گذشته از انتشار.
    • سی دی کودک تأیید راه اندازی همکاری با آمازون موسیقی برای هنرمندان معنای هر هنرمند است که از طریق سی دی کودک می تواند تسریع دسترسی به پیوستن به.

در, راه اندازی آمازون, موسیقی برای هنرمندان در دسترس است در سطح جهانی به زبان انگلیسی برای دانلود از طریق موبایل در فروشگاه app در هر دو آندروید و یا iOS.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>