آمازون نخست Nabs ‘امور روسیه برای آلمان و فرانسه و هلند

آمازون نخست تصویری به دست آورد تا اولین فصل از سری “امور روسیه” برای توزیع در آلمان و فرانسه و هلند از روسیه شروع Studios.

هشت-بخش درام است که به پیروی از زندگی روسیه نخبگان و کسانی که آرزوی آن موقعیت است که مجموعه ای معاصر در مسکو. تحت عنوان “واسط سنج طلا” این سریال پخش شد در روسیه شروع OTT پلت فرم در سال 2019 و تولید بیش از 10 میلیون بیننده.

Daria بوندارنکو exec VP, فروش بین المللی و همکاری oroductions گفت: “سری آسانسور درب در چراغ های روشن از زمان مسکو و دنیای پر زرق و برق از روسیه را ثروتمند جامعه که در آن پول و اطلاعات و قدرت یا زیبایی هستند مدارک مورد نیاز برای ورود و قاچاق امور هنجار هستند.”

شروع Studios تولید بخش روسی استودیو مستقل و زرد و سیاه و سفید. در سال 2019 این شرکت به فروش می رسد sci-fi سری “بهتر از ما” به Netflix بکشد. دیگر مجموعه ای جدید از زرد و سیاه و سفید شامل “طوفان” “Ivanovy مقابل Ivanovy” و “تمیز کردن.”

زرد و سیاه و سفید است و همچنین فعال در تولید فیلم. در سال 2017, شرکت همکاری با دیزنی برای فیلم “آخرین شوالیه.” لباس را تا سال 2018 عنوان “کارخانه” قابل توجهی از جشنواره بازی ابتدا با یک مراسم افتتاحیه در جشنواره فیلم تورنتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>