آمازون نخست تصویری RTVE تیم در قرن 16 Circumnavigation درام ‘بی حد و حصر’

اسپانیایی پخش RTVE و آمازون نخست تصویری اعلام کرده اند پیش تولید “بی حد و حصر” یک جدید چهار بخش تاریخی, درام, جزئیات 16th century جهانی circumnavigation انجام شده توسط اسپانیا, خوان سباستین الکنو و پرتغالی اکسپلورر فردیناند ماژلان.

Simon West (“Con Air,” “لارا باغچه: توم ریدر”) است که متصل به طور مستقیم با مونو فیلم و Kilima رسانه های تولید.

500 سال پیش این جفت ارز به سمت چپ اسپانیا در تلاش برای ثابت کند که جهان تخت و نه یک نظریه در آن زمان و هنوز هم یک نقطه از مشاجره در برخی از حاشیه گوشه و کنار اینترنت امروز که جایگزین مسیرهای تجاری به “جزایر ادویه” شد یک امکان واقعی.

پنج کشتی میزبانی 239 ملوانان شروع سفر خروج از Sanlúcar de Barrameda در اوت. 20, 1519. سه سال بعد تنها Nao ویکتوریا بازگشت سرنشین دار توسط هشت رنجور و گرسنه ملوانان از جمله خوان سباستین الکنو. ماژلان کشته شده اند در تلاش برای به زور تبدیل پزوی فیلیپین بومی به مسیحیت در مه 1521.

“بی حد و حصر” پیگیری خواهد شد افسانه ای سفر توسط تیراندازی در بسیاری از مکان های بازدید شده توسط این جفت ارز در طول راه از جمله جمهوری دومینیکن, جزایر قناری اسپانیا باسک الکنو میهن.

افتخار به عنوان یک “بالا-بودجه سینمایی تولید” فیلمبرداری برنامه ریزی شده است برای تابستان سال 2020 است. در آماده سازی برای بلند پروازانه ساقه ویکتوریا و ترینیداد کشتی خواهد بود بازسازی و ماکت Nao ویکتوریا خواهد شد مورد استفاده برای فیلمبرداری. دریایی صحنه خواهد بود به ضرب گلوله در انگلستان مشهور Pinewood Studios.

از سال 2012 انبوه محبوب “ایزابل” RTVE به کشت یک خط تولید در پایان بالاتر تاریخی تخیلی است که به نظر می رسد به بازگشت به اینجا. آمازون خود را تبدیل به سر گرفتن را انتخاب کنید و قلمرو حقوق “Hernán” و حمایت از “El Cid” به عنوان یکی از اولین آمازون اصل در اسپانیا.

در یک بیانیه ریکاردو Cabornero سر نخست محتوای ویدیویی آمازون اسپانیا گفت: “ما هیجان زده برای شرکت در یک پروژه از این مقیاس که در آن یکی از سابقه ترین سفر باور نکردنی خواهد شد را به بسیاری از مردم در سراسر جهان از طریق آمازون نخست تصویری. این مجموعه به کارگردانی کارگردان مشهور سیمون غرب می خواهد تعداد با تمام ویژگی های منابع به تولید پر از اکشن و حماسی است.”

این مجموعه راه اندازی خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در انگلستان, ایالات متحده, اسپانیا و آمریکای لاتین در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>