آمازون مجموعه مجموعه مستند در قهرمان مسابقه فرناندو آلونسو

آمازون نخست به سفارش جدید مجموعه مستند در مورد اسپانیایی راننده مسابقه فرناندو آلونسو از آن پنج شنبه اعلام کرد. با عنوان “فرناندو” مستند جدید خواهد شد از ویژگی های صمیمی دسترسی به آلونسو و تیم مسابقه در طول سال گذشته در سرب تا اولین بازی خود را در رالی داکار در آمریکای جنوبی است.

5-قسمت سری را حفر کردن به زندگی از دو فرمول یک قهرمان که برنده back-to-back قهرمانی در سال 2005 و 2006 هر دو خاموش و پیگیری بیش از سال گذشته پس از بازنشستگی خود را از فرمول یک در سال 2018 است. آن را به سند خود را برای حضور در حوادث مختلف از جمله Indianapolis 500 و انسانهای لو 24 ساعت به اوج خود رسید در اولین تفرج در رالی داکار در ژانویه گذشته است.

خاویر مندز مدیر محتوای جهانی برای تولید شرکت Mediopro Studio گفت که این سری را ارائه دهد “شخصی و از نزدیک دید قهرمان کاملا متفاوت از مشخصات عمومی داشته ایم.” او همچنین گفت: آن را به اشتراک گذاری راننده reflexions در مورد “ممکن است دوباره به F1.” “فرناندو برنده است و هدف خود را در طول این سال شده است نشان می دهد که او بهترین راننده در هر چهار چرخ خودرو.”

و همچنین به عنوان آلونسو خود سری می دهد دسترسی به حلقه درونی خود, از جمله, مدیر, خواهر, شریک زندگی خود را و مسابقه همکاران.

“فرناندو” اولین در جریان پلت فرم در اسپانیا, فرانسه, ایتالیا, انگلستان و امریکا بعد از آن در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>