سهام آمازون به بزرگترین خرده فروش آنلاین, صعود بیش از 3% به بالا تمام وقت به صورت سهام — دادن عظیم شرکت ارزش بازار بیش از $1.1 تریلیون.

آمازون سهام بود تا 4.2% در صبح روز سه شنبه معاملات به بیش از $2,260 هر سهم به شکوه قبلی خود را تمام زمان بالا در فوریه. 19 زمانی که آن را بسته در $2,170.22 به ازای هر سهم.

سیاتل-شرکت بر اساس دیده است عظیم افزایش سفارشات آنلاین در طول coronavirus بیماری همه گیر. برای دیدار با افزایش تقاضا آمازون استخدام اضافی 100,000 کامل و کارگران پاره وقت برای آن عملیات شبکه و گفت: این سرمایه گذاری بیش از 350 میلیون دلار در سطح جهانی به افزایش پرداخت. روز دوشنبه این شرکت گفت: این طرح به استخدام اضافی 75,000 کارکنان “برای کمک به خدمت به مشتریان در طول این زمان بی سابقه.”

آمازون پاسخ در COVID-19 نیز کشیده شده اختلاف است. کارکنان و شرکت منتقدان مدعی شده اند که این شرکت نتوانسته است به اندازه کافی محافظت از کارگران از عفونت کروناویروس و به رسم اعتراض در میان کارگران انبار. آمازون پس از آن اخراج کارکنان است که صحبت کردن در برابر شیوه های آن.

روز دوشنبه واشنگتن پست گزارش داد که این شرکت از کار اخراج دو tech کارکنان که علنا به انتقاد از آمازون. با توجه آمازون هرزه کارکنان از کار اخراج شدند برای “بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de