آمازون به توقف حمل و نقل غیر موارد ضروری به فرانسه و ایتالیا

صادر شده در:

آمازون.com متوقف خواهد شد حمل و نقل غیر ضروری محصولات به مصرف کنندگان در ایتالیا و فرانسه این شرکت گفت: به نمایندگی از تشدید در e-commerce غول پیکر پاسخ در مناطق سخت آمار شیوع کروناویروس.

تبلیغات

آمازون گفت: این شرکت تصمیم به دلیل افزایش سفارشات و نیاز به احترام ضد coronavirus اقدامات ایمنی در محل کار.

“ما به طور موقت جلوگیری از گرفتن سفارشات در برخی از غیر ضروری محصولات در آمازون است.آن و Amazon.fr,” Amazon.com در بیانیه ای گفت. “این اجازه می دهد تا مرکز پاسخگویی همکاران تمرکز بر روی دریافت و حمل و نقل محصولات و نیاز مشتریان در این زمان.”

آمازون در نظر کودک محصولات بهداشتی و لوازم خانگی; زیبایی و مراقبت های شخصی; مواد غذایی; و صنعتی علمی و لوازم حیوان خانگی به عنوان محصولات ضروری.

بزرگترین خرده فروش آنلاین گفت: مصرف کنندگان در ایتالیا و فرانسه هنوز هم می توانید سفارش غیر ضروری محصولات از فروشندگان در آمازون که استفاده نمی آمازون تدارکات را به انجام برسانند و کشتی سفارشات اما تحویل می تواند طولانی تر.

بیش از 274,800 مردم آلوده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان و 11,389 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. در ایتالیا مرگ و میر افزایش 18.4% روز جمعه به 4,032. فرانسه گزارش داد 78 جدید مرگ و میر در روز جمعه و رسیدن به مجموع 450.

هر دو کشور اعلام کرده اند قفل کردن سفارشات به سرعت گسترش ویروس.

این حرکت در می آید بر روی پاشنه از اقدامات آمازون در زمان روز سه شنبه هنگامی که آن را گفت: آن را فقط دریافت منابع حیاتی آن در ایالات متحده و بریتانیا و دیگر کشورهای اروپایی انبارها تا آوریل 5 برای آزاد کردن فضای موجودی پزشکی و کالاهای خانگی.

“بلافاصله موثر آمازون را متوقف دریافت FBA (انجام شده توسط آمازون, سفارشات از مشتریان غیر ضروری محصولات خود به ایتالیا (آمازون است.آن) و فرانسه (Amazon.fr) سایت به طوری که عملیات کارکنان می تواند تمرکز بر انجام و ارائه در سفارشات که نیاز مصرف کنندگان بیشتر در حال حاضر” با توجه به پیام Amazon.com ارسال شده به فروشندگان چینی بیش از WeChat پلت فرم رسانه های اجتماعی.

اعلام شده به چین بر اساس فروشندگان که ممکن است کسب و کار خود را با گرفتن یک ضربه. چینی فروشندگان حساب برای 45 درصد از فروشندگان فعال در Amazon.fr و 44 درصد در آمازون است.آن را با توجه به داده ها از بازار, نبض تجارت الکترونیکی شرکت تحقیقاتی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>