آمازون آنلاک دسته ای از بچه ها را نشان می دهد رایگان برای جریان برای تمام مشتریان

با میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان cooped, در خانه, آمازون باز رایگان جریان دسترسی به بیش از 40 کودک را نشان می دهد — از جمله خود سری اصلی — به همه مشتریان در سراسر جهان.

محتوای قبلا موجود است فقط به نخست تصویری مشتریان شامل Amazon original series “فقط اضافه کردن سحر و جادو” “پیت گربه” و “اگر شما به یک موش کوکی” را انتخاب کنید و فصول PBS کودکان و نوجوانان نشان می دهد از جمله “آرتور” “دانیل ببر محله” عجیب و غریب “تیم ملی” و “Wild Kratts.” در اروپا و محتوای شخص ثالث شامل “Peppa خوک” و “بن & هالی کمی پادشاهی.”

برای دسترسی به رایگان کودکان و نوجوانان’ عناوین کاربران باید ورود معتبر به حساب کاربری آمازون که رایگان است. نشان می دهد در دسترس هستند به مشتریان شرکت در سراسر جهان در دسترس بودن عناوین مختلف بسته به محل. آمازون راه اندازی یک صفحه فرود برای کودکان رایگان برنامه نویسی در این لینک.

با حذف نخست تصویری paywall برای بچه ها, برنامه نویسی, آمازون است که با هدف ایجاد حسن نیت با پدر و مادر به دنبال راه هایی برای نگه داشتن بچه خود را اشغال شده در طول Covid-19 اضطراری است. این شرکت همچنین می خواهد برای تشویق بیشتر مردم به ثبت نام برای $119-هر-سال نخست برنامه.

آمازون ارائه دسترسی کامل به اصلی بچه های سری و ویژه از جمله “خطرناک کتاب برای پسران,” “گمشده در اوز” “فقط اضافه کردن سحر و جادو” “پیت گربه” “Costume Quest” “جست و خیز کردن برگ” “اشکال خاطرات” خلاق “کهکشان” “Jessy & Nessy,” “Wishenpoof,” “Annedroids,” “Gortimer گیبون زندگی عادی در خیابان” “روز برفی” و “اگر شما به یک موش کوکی.”

در آمریکا PBS نشان می دهد به صورت رایگان در دسترس در حال حاضر در آمازون شامل “آرتور” فصل 10 بازیگران این انسان aardvark, “دانیل ببر محله” (فصل 1 و 2), “عجیب و غریب تیم ملی” (فصل 1 تا 3), “Cailou” (فصل 1), “مزاحمت سایبری” (فصل 1) و “قطار دایناسور” (فصل 1-2). توجه داشته باشید که اعضای نخست می توانید به اشتراک PBS کودکان و نوجوانان از طریق آمازون کانال برای $4.99/ماه برای به دست آوردن دسترسی به حتی بیشتر از pubcaster را kidvid فروشگاه.

در ضمن از طریق آن IMDb تابعه این غول تجارت الکترونیک نیز سرپرستی یک لیست از بیش از 80 فیلم خانواده که در دسترس سازمان دیده بان رایگان — تبلیغات — از IMDb تلویزیون.

رایگان فیلم, فیلم های تلویزیونی عبارتند از: “شرک برای همیشه لطفا برای پس از,” “, Scooby-Doo در: فیلم,” “, Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed,” “استوارت کوچک” “استوارت کوچولو 2,” “, Short Circuit,” “رایگان Willy: فرار از دزدان دریایی یارو” “Rugrats در برو وحشی,” “The Muppets Take Manhattan,” “Muppets From Space,” “The Nut Job,” “Open Season 2,” “The Smurfs” “The Smurfs 2,”Aardman را “انسان اولیه,” “The Adventures of Elmo in Grouchland,” “Megamind” “غول کوچک” (1994), “کودک نابغه و رمز و راز از تاج, جواهرات” “گشت و گذار,” “کانگورو جک,” “The Care Bears Movie” و “همه سگها به بهشت بروید” و “All Dogs Go to Heaven 2.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>