صادر شده در: ویرایش:

آمازون tech کارگران خواستار مجازی یک روز اعتصاب به فشار آنلاین غول خرده فروشی بیش انبار شرایط ایمنی در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

E-commerce colossus بنا به گزارش رسیده بود COVID-19 مورد در یک شماره از آن در انبارها و دیده کارمند تظاهرات و تعطیل در چند تا از آنها را به فشار برای بهبود ایمنی.

آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت یک گروه به نمایندگی از کارگران خواست همکاران به تماس در بیمار در آوریل 24, متهم شرکت از اخراج کارگران در اعتراض به عدم coronavirus احتیاطی و اقدام زیست محیطی.

“ما در حال درخواست tech کارگران را عملا پیاده روی در روز جمعه (24 آوریل) گفت:” Maren کاستاریکا که ما در رسانه ها گزارش شده اخراج شد با همکار کارمند امیلی کانینگهام برای انتقاد آمازون بیش از آب و هوا و coronavirus مسائل.

“ما می خواهیم برای گفتن آمازون که ما بیمار هستند از این همه — بیمار از اخراج بیمار از خاموش کردن بیمار از آلودگی بیمار از نژادپرستی و بیمار از بحران آب و هوا,” کاستاریکا گفت.

مجازی “راه رفتن” به گفته این گروه بیانیه ای را کارگران روز شخصی در همان زمان.

آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما ما رسانه ها گزارش دادند این شرکت گفت: اخراج ناشی از تخطی از “سیاست های داخلی.”

این گروه نیز نامیده می شود برای کسانی که از کار اخراج شده برای آنچه که آنها به نام “انتخابی اجرای سیاست ها و رفتار دستورالعمل” به ابقاء.

سیاتل مبتنی بر اینترنت غول هدف از سرمایه گذاری 350 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان و همکاران در طول این بیماری همه گیر است که محوری آمازون به ویژه به عنوان موج تقاضا برای خدمات آنلاین در طول گسترده مستندات.

در اوایل این ماه شرکت گفت: آن را ایجاد خود را در آزمایشگاه برای آزمون کارکنان برای کوروناویروس.

در نامه سهامداران یکشنبه صاحب جف بزوس گفت که آمازون در حال توزیع ماسک صورت و اجرای متوسط چک.

فراخوان به اعتصاب آمد و به عنوان آمازون فرانسه خود را بسته, فرانسوی, مراکز توزیع — کلید برای آماده سازی سفارشات — در پاسخ به حکم دادگاه به محدودیت تحویل به کالاهای ضروری در انتظار بررسی COVID-19 اقدامات ایمنی.

آن را در ابتدا گفتند که نزدیک به پنج روز که در طی آن دوره کارکنان خواهد بود خود را پرداخت کامل حقوق.

اما آمازون فرانسه مدیر کل فردریک Duval گفت که او مطمئن است زمانی که آنها خواهد بازگشایی شده است.

کارگران گفت: آنها را خوشحال به خانه فرستاد با یکی گفتن AFP که آمازون گرفته بود هفته به ارائه آنها را با sanitising دست ژل و ماسک.

“برای یک هفته کار کردیم بدون دستکش” یکی 23 ساله پاره وقت کارگر که نخواست نامش افشا شود گفت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im