آمازون پیچد ‘عشق جزیره فرانسه در آفریقای جنوبی با توجه به کروناویروس

Amazon Studios کشیده است پلاگین در “عشق جزیره فرانسه” بود که تیراندازی در خارج کیپ تاون به عنوان coronavirus همه گیر است که مختل تولید در سراسر جهان گسترش می یابد به آفریقای جنوبی فیلم و تلویزیون میباشد.

تصمیم می آید فقط دو هفته به نمایش در اجرا و زیر یک آدرس تلویزیونی آفریقای جنوبی به رئیس جمهور سیریل Ramaphosa یکشنبه شب در آن او اعلام کرد “دولت ملی از فاجعه” به عنوان کشور تایید موارد coronavirus افزایش به 62.

این اقدامات شامل ممنوعیت سفر در اتباع از ایالات متحده, انگلستان, چین, ایتالیا, آلمان, کره جنوبی, ایران و اسپانیا در حالی که اتباع خارجی که برای بازدید در معرض خطر کشور در 20 روز گذشته نیز خواهد بود را تکذیب کرد ورود.

اولین قسمت به نمایش در آمازون در مارس 2. شده اند وجود دارد 12 قسمت و در مجموع به عنوان نشان می دهد محروم است در سراسر هفته کامل با دور-تا قسمت شنبه شب.

“پس از اعلام این خبر توسط رئیس جمهور آفریقای جنوبی است که این کشور در حال حاضر در یک وضعیت فاجعه’ Amazon Studios’ تولید ‘عشق جزیره فرانسه’ به پایان خواهد رسید زود گفت:” یک سخنگوی ITV Studios فرانسه که به تولید نمایش برای آمازون است.

“بهداشت و ایمنی از تیم تولید شرکت کنندگان و همه مردم درگیر است و بیشترین اولویت ما بنابراین ما به پایان رسید و تولید در این فصل در حال حاضر.”

ITV Studios فرانسه گفت: اعضای آمازون نخست قادر خواهد بود برای رای برای مورد علاقه خود را زن و شوهر پس از آخرین قسمت از “عشق جزیره فرانسه” airs در نخست فیلم پنج شنبه شب با اعلام نتايج به صورت آنلاین از طریق سری حساب های رسانه های اجتماعی.

“جزیره عشق” شده است یک ضربه عظیم در انگلستان که در آن ITV Studios-توزیع واقعیت نشان می دهد برنده بافتا و شکسته رتبه بندی سوابق. بازسازی حقوق فروخته اند به ایالات متحده و دیگر بازارهای بین المللی است.

ماه گذشته انگلستان سری اول نسخه زمستان به طور موقت کشیده از امواج رادیو و تلویزیون پس از Feb. 15 خودکشی سابق میزبان کارولین فلک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>