آمازون جف بزوس احضار به شهادت قبل از کنگره در مورد ‘احتمالا با عنوان جرم جنایی کاذب’ اظهارات

جف بزوس موسس و مدیر عامل آمازون و ثروتمندترین فرد شده است به نام قبل از اینکه کمیته قضایی مجلس به توضیح دهید که چگونه این غول تجارت الکترونیک با استفاده از داده های شخص ثالث و بازرگانان. قانونگذاران در ارسال درخواست گفت: گزارش های اخیر در مورد آمازون شیوه های مغایر قبلی این شرکت بیانیه به این کمیته و “به نظر می رسد گمراه کننده و احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious.”

آمازون تکرار نیست بلافاصله ارائه دهید.

در یک نامه به تاریخ مارس 1, خطاب به بزوس خانه قانونگذاران نوشت که آنها انتظار می رود بزوس به نظر می رسد به طور داوطلبانه اما افزود که “ما حق توسل به روند اجباری در صورت لزوم.”

در این نامه ذکر شده در وال استریت ژورنال مارس 23 گزارش که آمازون کارکنان — به عنوان “روش عملیاتی استاندارد” — حساس استفاده می شود اطلاعات کسب و کار از فروشندگان شخص ثالث در آن پلت فرم برای توسعه محصولات رقیب. اگر این درست است که مجلس نوشت: “پس از آن اظهارات آمازون ساخته شده به این کمیته در مورد این شرکت شیوه های کسب و کار به نظر می رسد گمراه کننده و احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious.”

در پاسخ به مجله گزارش آمازون گفته است که کارکنان انجام استناد به نمایندگی نقض سیاست خود را در برابر استفاده غیر عمومی, فرد, فروشنده داده است.

کمیته قضایی مجلس در سال گذشته راه اندازی یک کاوشگر به آمازون نقش دیجیتال در تجارت است. در شهادت قبل از این کمیته در ماه جولای سال 2019 وقتی پرسیده شد که در مورد آمازون با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده Nate ساتون آمازون کاردانی مشاور عمومی گفت: “[W]e استفاده نکنید و خود را فردی داده زمانی که ما در حال تصمیم گیری برای راه اندازی خصوصی مارک.”

در ماه سپتامبر کمیته درخواست اسناد و مدارک مربوط به آمازون ارتباط با فروشندگان از جمله آمازون با استفاده از شخص ثالث فروشندگان ” داده است. “آمازون ساخته شده است کافی تولید در پاسخ به این درخواست و هفت ماه پس از درخواست اصلی—شکاف قابل توجهی باقی می ماند” نمایندگان مجلس ادعا شده در مارس 1 نامه.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>