AMC, سرگرمی, گزارش های مخلوط سه ماهه چهارم نتایج

AMC سرگرمی گزارش شده مخلوط سه ماهه چهارم, نتایج دیدم که درآمد افزایش 2.4 ٪ به $1.45 میلیارد دلار با وجود 4.4 درصد کاهش در ایالات متحده حضور به 62.3 میلیون.

غرفه متعلق به دالیان واندا گروه اعلام کرد یک چهارم از دست دادن سه ماهه از $13.5 میلیون, در مقایسه با یک سال قبل سود $170.6 میلیون دلار با توجه به $84.3 میلیون از هزینه های مربوط به اختلالات از “عمر طولانی دارایی.”

این شرکت اعلام شده در بازار سهام بسته نیز گفت: آن نوشته شده ضبط مواد غذایی و آشامیدنی (persian) درآمد هر حامی در ایالات متحده و بازارهای بین المللی است. AMC نیز گفت: آن اینترنتی یک لیست اشتراک خدمات راه اندازی در سال 2018 در پاسخ به MoviePass بیش از 900,000 اعضای. MoviePass از کسب و کار رفت در ماه گذشته.

AMC, رئيس جمهور و مدیر عامل آدم آرون گفت: “این نتایج چشمگیر نشان دادن قدرت تعامل مشتری از طریق AMC پلت فرم به خصوص از ما یک لیست اشتراک برنامه و AMC اینترنتی برنامه های وفاداری در آمریکا را برمی گرداند از ما صنعت پیشرو تاشو صندلی سرمایه گذاری هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور و همچنین قدرت ما متنوع جغرافیایی رد پای.”

نتایج منتشر شده در پی coronavirus بیماری همه گیر را وادار به بسته شدن سینماها در چین و ایتالیا است. آرن خطاب به تاثیر این بیماری بر AMC و اشاره کرد که در آن بسته شده است برخی از آن 47 تئاتر در ایتالیا به تازگی اما نه هر گونه عملیات که در آن بیماری همه گیر شده است و شایع ترین.

محبوب ترین ها در انواع

“تاثیر اقتصادی شده است حداقل” آرون گفت. “تا کنون خیلی خوب است.”

AMC, سرگرمی, سهام بودند تا 21 سنت یا 3.4% $6.30 بعد از ساعت معاملات در بورس نیویورک.

AMC بزرگترین فیلم نمایشگاه شرکت در جهان با حدود 1000 تئاتر و 11,000 صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>