شبکه AMC متهم AT&T از سوء استفاده از قدرت بازار

شبکه AMC به شکایت کمیسیون ارتباطات فدرال متهم AT&T از سوء استفاده از آن را در بازار برق به منظور ناعادلانه مزیت خود را در شبکه های HBO و TNT.

هر چند بسیاری از شکایت redacted AMC به نظر می رسد شکایت که AT&T است که به دنبال محدود کردن AMC توانایی ایجاد محتوای آن را در دسترس بر روی سیستم عامل های دیجیتال مانند Hulu و Amazon Prime. AMC نیز شکایت در مورد AT&T را پیشنهاد قیمت گذاری با این استدلال که شرایط را به AMC توانایی رقابت برای با کیفیت بالا و برنامه نویسی در زمینه بازی با HBO و TNT.

شکایت مدعی AT&T در حال رفتن به عقب در وعده خود را ابراز طول AT&T-Time Warner ضد تراست آزمایشی است که با استفاده از آن نفوذ به عنوان یک عمودی یکپارچه شرکت رسانه ای به نقطه ضعف رقبای خود است. AMC مدعی است که AT&T با اعمال نفوذ خود را “نامتناسب قدرت بازار” استخراج “طاقت فرسا و خفقان” شرایط در نقض آشکار تعهد است.

با توجه به شکایتی که ثبت شده در شنبه, AT&T, مشترکین حساب برای حدود یک چهارم از AMC خانواده. AMC خواسته است برای متوقف ترتیب است که نیاز به AT&T به ادامه AMC را به شبکه های فعلی نرخ و شرایط در حالی که شکایت خود adjudicated است.

“ما تا به حال یک رابطه طولانی و موفق با AT&T و ما امیدواریم که به ما ادامه مشارکت قوی به خوبی به آینده” AMC در بیانیه ای گفت. “ما فقط درخواست AT&T برای درمان شبکه ما نسبتا و نه رقابتی نقطه ضعف ما برنامه نویسی و منافع کسب و کار نسبت به شیوه ای که در آنها درمان خود را در شبکه های مانند HBO و TNT.”

AT&T سخنگوی رد اتهامات و استدلال کرد که پیشنهاد خود را حمل و نقل شرایط بر اساس کاهش تقاضا برای AMC را نشان می دهد.

“شبکه AMC’ شکایت است که بدون شایستگی” این سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما با تمام برنامه نویسان نسبتا و ادامه خواهد داد به کار با شبکه AMC به ارائه محتوای آن را در یک قیمت است که مناسب برای مشتریان است. هزینه به ارائه AMC شبکه “برنامه نویسی به مشتریان ما باید منعکس کننده که شبکه AMC’ نشان می دهد که به کاهش بوده است در محبوبیت به عنوان در مقایسه با همسالان خود برای چندین سال.”

به سیاه کردن بخشهایی از شکایت به نظر می رسد به وقایع عقب و جلو به عنوان دو طرف به دنبال مذاکره حمل کرد. در ماه جولای AMC اطلاع AT&T است که این امر یک فایل کالسکه شکایت.

“آن را می سازد هیچ حس کسب و کار برای AT&T به مانع توسعه شبکه های که در آن بستگی دارد برای جذب و حفظ مشترکین مگر اینکه AT&T اقدامات طراحی شده و در نظر گرفته شده و به آن وابسته و شبکه های قابل توجهی رقابتی در بازار,” شکایت متحده است. “AT&T است که به شدت به کمک های مالی خود را در شبکه های… AT&T است که اجازه می دهد خود را در شبکه به وسیع ترین شکل ممکن توزیع. این درمان متفاوت خواهد سود HBO و TNT فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>