شبکه AMC گفت: این امر ارائه رایگان تولید و خدمات خلاق به تبلیغ که امضا به استفاده از یک مجموعه جدیدی از مارک-ارائه محتوای جدید, نشانه چه بیماری همه گیر کوروناویروس تیره و تار جریان تبلیغات به رسانه های سنتی.

شبکه AMC تا به حال در نظر گرفته شده برای راه اندازی یک جدید “محتوا اتاق” به عنوان وسیله ای برای برگشتاندن حامیان به برنامه نویسی آن به عنوان بخشی از این صنعت سالانه “چشمگیر” آگهی فروش بازار است. در حال حاضر آن است که ارائه برخی از قابلیت های آن به عنوان “ارزش افزوده” عناصر به بازاریابان مایل به اعتصاب آگهی های جدید می پردازد. AMC گفت: ده تبلیغ زده بود نامه را به استفاده از جدید “محتوا اتاق.”

“مانند هر چیز دیگری, صنعت تبلیغات تغییر تقریبا یک شبه و ما با خوشحالی به ارائه یک مجموعه کامل از منابع به طور انحصاری برای همکاران ما و همراه با ما مخاطبان آگاهی و چگونه و در کجا برای تعامل با بینندگان در راه معنی دار گفت:” کیم كويين رئیس جمهور تجاری درآمد و مشارکت AMC شبکه های, در بیانیه ای.

در میان انواع آگهی AMC ارائه شده است حال عمومی-اطلاعیه های خدمات است که اکو اخیر Ad شورای پیام شعار توصیه هایی در مورد کوروناویروس پاسخ از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و … که هوا در 7 p. m. تجلیل از اولین پاسخ دهندگان; تبلیغات گردد برای برندها نیاز به timelier خلاق در پاسخ به صنعت تغییرات 24 ساعته prodeuction چرخش; و فرم “با نام تجاری فیلم” است که می تواند اولین بازی در سری اصلی و نخست در زمان فیلم.

در حالی که بسیاری از خرید و فروش مدیران بر این باورند در این سال در صف مقابل بازار خواهد شد و آهسته و متلاشی AMC شبکه ادامه خواهد داد برای کمک رسانی به مشتریان است. این شرکت پرده برداری از جدید آنلاین فروش hub است که در خدمت به عنوان یک مقصد برای تبلیغ به بررسی گزینه ها و به دست آوردن اطلاعات در مورد ارائه شده است. توپی شامل برای کمک به “غربالگری اتاق” دعوت تنها گسترده کتابخانه دیجیتال از AMCN اصل برای مشتریان به صفحه نمایش سری کامل, پیش نمایش, مطالب جدید و کشف آگهی فرصت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im